Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký stroj je najlepsí na spevnenie zadku a stehien?

Príspevok v téme: aký stroj je najlepsí na spevnenie zadku a stehien?
Lolka

Uvazujem nad orbitrekom ale niektorí písu, ze od neho sa najma schudne. Mne ide hlavne o spevnenie, ale do posilovne nechcem chodít, lebo tu mam daleko vydavky by som mala na cestovné. Niektorí, ze sa im po orbitreku stehna a zadok spevnili. Ci je nieco lepsie okrem orbitreku? A ten leg magic, to je skor na nohy? Mam 56 kíl vyzeram chudá, tak nepotrebujem az tak chudnút hoci by som dala kila aj dole, hlavne kvoli tukom na stehnách a zadku ruky mam ako tintítka. Dakujem

Lolka

este si to rozmyslím, lebo si písem s babou čo ma orbitrek a ona je s nim asi az velmi spokojna. Takze ja neviem. Na orbitreku ze sa dajú menit zataze a ze aj brucho formuje je to pravda? Lebo na tom Leg kamoska brucho necíti aj ked je tam písané.

Lolka

liana ty potrebujes celú postavu sformovat, preco si myslís ze je pre teba vhodnejsí? no to je dobre striedat aj stroje alebo aj beh. teda, ze orbitrek tak nezatazuje klby ako beh to je vyhoda

liana

v tom obdobi, ako zacala cvicit na tomto trainery, sa jej tak pekne vyformovala dolna cast tela, ale zasa ona nikdy nebola nejak tucna, ale po tomto cviceni sa tak pekne "natiahla" :)
jednoznacne jej to pomohlo, inak cvicila kazdy den...
tiez rozmyslam, ze by som si ho zakupila... ale orbitrek sa mi zda pre mna vhodnejsi... este podumam:), su to dost drahe stroje

gretka

no to je naozaj zatial najlecnejsi, co som videla. Ako som uz pisala chcem presedlat nieco strojove, lebo aktivny pohyb mam, len chcem obmenit

Lolka

leg trainer gym.sk tam je asi najlacnejsí len neviem ci ho budú mat este na sklade stojí okolo 55 euro. Aj ten beh moze byt dobrý ale to najma v lete ked je teplo. Leg mozem aj vnútri cvicit.

gretka

ten leg trainer vyzera zaujimavo, stoji okolo 2300 sk, existuje aj nejaka lacnejsia alternativa, samozrejme okrem behu a podobnych aktivit. Tie praktizujem, ale chcem prejst na nieco ine.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.