Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRILIS HRUBY

Príspevok v téme: PRILIS HRUBY
sisulik

mame taky problem s priatelom ze sme sa pokusali o sex uz niekolko krat ale ma velmi hruby penis..a strasne ma to boli...este do mna ani nevynikne a strasne to boli minule mi az slzy vysli..museli sme prestat...neviem co mam robit...je mi to luto vsetko lebo ja ako zena mam taky pocit ze som sklamala a vsetko prsote sa mi ruca:( ..vieme sa obstastnit aj inac ale sex chceme obaja:( a nas vztah je na dialku takze nesme spolu casto

rita_666

no au...ale ako ti radia ostatní, treba zvyk...postupne sa ho naučíš prijímať celého aký je...len sa nesmiete náhliť, lebo spravíte viac škody ako úžitku...pozn.tu by sa mali ostatní chalani zamyslieť či je výhoda mať veľkého či radšej takého priemerného pipíka :)

betynka

nemysli na to že ho má hrubý a mysli len na sex a uvolni sa..najprv nech ťa prstom a potom to pojde ako po masle..aj moj má hrubý a nešlo to preto lebo ked som ho prvýkrát zbadala tak som skoro odpadla od strachu a nešlo to.Neboj nemysli na to a uvolni sa

leerka

sisulik a uz si predtym s niekym spala,alebo je toto tvoj prvy sex partner...lebo mozno to chce len trpezlivost a postupom casu to pojde samo....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRILIS HRUBY - Fórum - ZDRAVIE.sk