pripravok na rast prs??? existuje???

macka26

zo ziadnych tabletiek masti cibuli a neviem coho nikdy nenarastu prsia. ked mas male, vacsie budes mat jedine po plastike...

prsatica

Prosim Vas, je to s tou cibulou pravda??? Skusam to uz pár mesiacov a nic sa stale nedeje, nijaka zmena nenastala...
Posim Vas poradte mi, co mam robit ...
Dakujem

lenkacmuk

Ahojte chcel by som sa spýtať či tie tabletky môže aj muž užívať keď chce aby mu začali rast prsia, aby mohol nosiť podprsenku. A o koľko sa zvedšia prsia, ďakujem. Dajú sa kúpiť v lekárni bez predpisu??

lenkacmuk

Ahojte chcel by som sa spýtať či tie tabletky môže aj muž užívať keď chce aby mu začali rast prsia, aby mohol nosiť podprsenku. A o koľko sa zvedšia prsia, ďakujem. Dajú sa kúpiť v lekárni bez predpisu??

lenkacmuk

Ahojte chcel by som sa spýtať či tie tabletky môže aj muž užívať keď chce aby mu začali rast prsia, aby mohol nosiť podprsenku. A o koľko sa zvedšia prsia, ďakujem. Dajú sa kúpiť v lekárni bez predpisu??

[zruseny1]

egreeeees :D ze vraj geneticky preddisponovane partie :)) fuuha... to uz moc odborna rec egresko :))) este to tak...aby sa baby cibulou natierali, oh..to si skadial vykutral? ze cibula?:D

egresko

Len mu ver to sa zial stava a ptoom je to dost neesteticke, aj ked geneticky predisponovane partie rastu pri potierani lepsie. LEn si ich nenatieraj pred tym ako ta bude frajer cmulat, nechuti to az tak dobre.