pripravok na rast prs??? existuje???

lesslie

ja som na zakladke bola silikonka, sexicka z ruska, kozatka, alebo balanova kralovna...tiez to nebolo prijemne a tak som v mojich 23 rokoch este pred porodom a pred kojenim 6tky vymenila za 3ky...slintaju uz menej no aj tak... v lete ani na kupalisko som nechodila...nedostala som 2 roky v obchode plavky na mna...lebo spodok bol velky a vrch aj tak maly...

kvixina

lesslie...vies c oby som ja dala zato keby mi raz pozrel nejaky chlap s udivom na prsia e ake ich mam pekne?? mne sa namiesto toho stava ze sa ma pripiti chalani pytaju ze hej kocka kde mas kozy....nic prijemne..:(

lesslie

no ved jasne chapem...ja som mala sice opacny problem, takze vas neviem celkom pochopit i ked sucitim s vami ...mne zas vadie tie pohlady zaslintanych chlapov co mi cumia na prsia....nuz taky je zivot

kvixina

lesslie..myslim ze to by uz bolo moc nafuknute..ale tak ci tak je to ok napad len ked niekam ides..ale v plavkach alebo v tricku na ramienka ti to nepomoze..:(

lesslie

a keby ste si cez tu zohnutu podprdu dali este jednu na vyformovanie? len musi byt vacsia aby sa to tam zmestilo, a zakryje to aj tie bradavky, skuste a dajte vediet ci to ide

kvixina

ivka..mojmu priatelovi sa velmi pacia moje prsia aj ked skoro ziadne niesu a vzdy sa mi s nimi hrava..ale aj tak mam taky pocit menejcennosti ked niekde ideme napriklad do baru a sedime s babai co maju velky vystrih akrasne pevne prsia v nom.a ja nic...:(

ivka.

ináč aj ja mám komplexy z malých pŕs. prvý krat, keď som si dala pred priateľom dole podrpsenku, som sa hanbila. robila som sa že nič a aj on bol ticho. ale viem, že sa mu páčia veľké prsia. minule povedal, že jeho švagriná má také pevné, plné a veľlké prsia, že ani podprsenku nenosí a také ich má pekné v tričku. skoro som odpadla. tak som mu povedala, že v tomto som mu neulahodila. a on, že no áno, ale čo už. no chápeš to? žiadne to, že nevadí, alebo že aj malé sú pekné. to moje sebvedomie ešte viac stlačilo dole.
-
takže ano prsia sa dajú podprsenkami zväčšiť, ale raz aj tak ju budeš musieť dať dole.

ivka.

kvixina nebolo ta hladké, to máš pravdu, ale ten pulover bol hruby takže to nebolo vidieť. No asi máš pravdu, že cez tričká to bude vidieť, že je to tam nejaké hrubé a neforemné.