pripravok na rast prs??? existuje???

maruska001

moja kamoska uzivala akesi lieky ale iba pocas doby uzivania mala prsia pevnejsie,nepodrastli jej a tie lieky stali 1000sk

klik

skus si zistit ci nie sú nejaké cviky kedy sa zvačsie prsné svaly aj tie prsia, cvic hlavne na prsne svalstvo, mozno sa trochu zvacsia

delfínka123

Babenky nestresujte sa keď nemusíte. Zahoďte pocity menejcennosti do koša:P... Mne toto pomohlo, keĎ som bola vo vašom veku a amala vaše trable.
1, zoberte si podprdku, ktorá vám je veľká-odstáva.
2, skráťte jej ramienka na najmenšie ako sa dajú.
3.oblečete si ju a zapnite
4, jej odstávajúce okraje podohnite a naň si "vyložte" vaše prsíčka.
5, vyskúšajte si tričká s výstrihom:P... teraz máte pekne tvarované kozy:P

:::::::::::::::::::::::::::::
Vlastne ste týmto "vytlačili" všetok tuk na jedno miesto, čím sa zvôčil jeho objem. Podohnutý okraj podprdky vám bude robiť dolnú časť pŕs, to čo ste "vytlačili" bude hroná časť pŕs. Naoko dokonalý efektt! Odskúšené! Tak mazejte pred zrkadlá a skúšajjte. A poďkajte sa

kvixina

ved nevadi mu to jemu sa pacia..ale vies aki su chalani..povedia ti ze male su krajsie a ked ide okolo prsnata baba idu si oci nechat na nej a ja tento pocit uz nechcem znasat.

klik

ale tvojmu priatelovi to ved nevadí. pozerala som to vyzerá to su také podprsenky, ze spevnujú prsia, no hadam dostat aj na tvoju velkost.

kvixina

klik ja mam prsia ale velmi male..zacali mi rast v 16tich a tym to skoncilo..nosim najmensie cislo podprsenky..ked mam podprsku vyzera to celkom ok aj v tricku ale aj tak by som chcela spon o cislo vacsie..milujem leto a kupanie ale nikdy si to neuzijem lebo mam stresy z toho ako vyzeram medzi babami na plazi co su mladsie a maju ich vacsie.

kvixina

no ja som si dala cez google push up podprsenky ale aj tak nic moc som nenasla.ono sa mi to zda aj tak velke a bude mi to odstavat...ah jaj..ja som asi strateny pripad uz...:(