pripravok na rast prs??? existuje???

klik

je to lepsie ako podprsenka? aj ja by som si prosila link na to. to predávaju aj v obchode nevidela som asi nic také

kvixina

kikin kukala osm si ich na nete ale vyzeraju aj tak velke..a ked si ju dam aj tak bude odstavat...nemas link na nejake v pohode ??

kikin

ja tiež nemám skoro nič, ale mám kvalitnu pushupku, ktorá doslova všetko "vytlačí" na povrch:P. Aj z ničoho spraví niečo-môj prípad:P Odporúčam

kvixina

no v plavkach je to strasne..ked s, v lete bola s frajerom sa kupat a po plazi behali prsnate baby, strasne zle som sa citila...a aj ked existuju podprsenky co zvacsuju naco mi to je ked vystrih si dat nemozem..a vidno ze tam nemam nic:(

andrea777

ja som v tom az tak nevyznam, ale v plavkach ok, tam chapem ze to vadi... ale pod tricko sa daju kupit vselijake push-upky... kdezto velke nikde neschovas :)

klik

mama mi stale hovorí aby som si dávala podprsenku, ja nemam rada to nosit a v lete mam len také male vrchne plavky. co mi zakryje akurát prsia aj ja by som chcela mat vacsie aspon o císlo objem mam asi 88, alebo 84 neviem, ale co ked na to asi nic neexistuje bez vedlajsích ucinkov a aby sa to nevratilo do starého

kvixina

a vas to baby vobec netrapi ked ste niekde na kupalisku a mate prazdne plavky??? alebo nic vo vystrihu, priliehavom tricku...??