Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľa čaju?

Príspevok v téme: Veľa čaju?
čajíčkarka

V poslednom čase pijem strašne veľa čaju. Nie preto aby osm schudla alebo niečo podobné. Najviac pijem zelené(roibos, mistral-s limetkou) a mám aj čierny. Ale bojím sa, že toľko čaju, tj. toľko antioxidantov mi môže ublížiť. Mávam každé ráno,poobede aj večer 25Oml.. čo si o tom myslíte?
----------------------------------
inak odkedy som čajíčkarka zlepšil sa mi stav pleti:)

Lojzo

ja vypijem denne aj 5 litrov čaju :D už je to niečo cez rok ... sem tam nemôžem večer zaspať ale inak top :D

puerh

vela caju urcite nie je zdrave, tak ako ani vela vody. moze zatazit oblicky. zaujimave info o caji a cajovniku najdete aj na www.cajovnik.sk

karla lei

ja pijem denne aj dva litre caju a v pohode. pijem zihlavovy a myslim ze mi to len prospelo. citim salepsie a aj plet sa mi zlepsila

lesslie

co je na tom mnozste akoze vela?? ved to je spolu len 780ml, a denne by si mala vypit 2000ml...3 salky caju nikomu neublizia, ved kojenci piju tolko caju co ty a ziju :))) dufam, ze pijes aj nieco ine ako len ten caj v tom mnozstve co si napisala :)

caj

Ja pijem vela caju, aj vody denne. Pijem len sypany, teda bylinky si zbierame s kamoskami a susime sami, potom si vymiename, lebo kazdy zije na opacnom konci Sk. Niekedy si musim aj nejake kupit v bio obchode. Teda len sypane. Pijem asi 1,3l denne, ale viac vody, drzim sa zasady kolko caju min. tolko vody. Len ta da do tvojho tela danu informaciu, ktora je v caji.
Niektore caje nieje dobre pit vo velkom mnozstve, alebo hodinu. Napr. zeleny caj by som neodporucala pit po piatej ani cierny. Najviac sa ma pit medzi 15-19.00 vtedy su aktivovane mocove organy a oblicky.
Bolo by pre kazdeho dolezite, pit zihlavovy a praslickovy caj za ubudajuceho Mesiaca a vela vody. Je to blahodarne. Vynikajuca je krusina jelsova vzdy dva dni pred splnom, je to na precistenie criev, posobi to ako crevna sprcha. Caje mozu liecit, ale len v spravnej davke a dobe pitia a vzda voda k tomu.

lipton

hmm aj ja som cajickarka naj naj naj je zeleny lipton s prichutou limetky trosku citroniku a medik akurat popijam ;)
ale cierny caj nepijem vobec iba zeleny,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.