Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako dat Google ako domovsku stranku?

8miselka8

DOBRY DEN PROSIM VAS MAM NAINSTALOVANY IMESCH A MAM HO AJ NA DOMOVEJ SCHRANKE ALE JA TAM CHCEM MAT GOOGLE ALE KED HO TAM DAM TAK ZASA KED VYDEM ZO STRANKY A IDEM NA INTERNET ZASA SA MY TAM OBJAVI IMESCH CO MAM ROBIT?DAKUJEM MICHAELA

swistica

bs player sa na nic ,,nesamozval" len ste necitali pri instalacii a nechali ste zakliknutu volbu domovskej stranky. treba citat s porozumenim

mas to jedno

aj ja som tam namiesto Google mala neco iné ale hore je ikona že nástroje a úplne na spodku sú možnosti na to klikni a tam sa zobrazí že domovska stránka a pod tým je riadok a tam treba uz normálne naťukat čo tam chceš mat (www.google.sk)

Domka..

dobry den. ja mam tiez taky problém ze som nainštalovala bs plyer a dal sa nam ako domovska stranka. a neviem ako dat naspet google ako domovsku stranku. ked zadam google do vyhliadavaca zobrazi sa my ale nikde tam nie je ani dole napísané že dat google ako domovskú stránku.. pomozte my prosííím ako to mam spraviť. dakujem..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dat Google ako domovsku stranku? - Fórum - ZDRAVIE.sk