Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problémy so zdravim pri posilnovaní

Príspevok v téme: problémy so zdravim pri posilnovaní
s.t.a.l.k.e.r.

Dobrý den, chcel by som sa opítat na par otazok ohladom zdravia pri posilnovaní.
cvičim asi 2 roky.
Mám pár problemov mám celoročnú nádchu, alebo problemy s bronchospazmou, nejak tak sa to vola. horšie sa mi dýcha a mám stale upchaný nos . Neviem ako by som sa toho zbavil ale astma to nie je vyšetrenia to vyvrátili.
další problém je že v poslednej dobre telo asi slabšie reaguje na trening mám vyšku 180cm a váhu 91kg, začal sa mi hromadit na tele tuk a povolovat koža
hlavne na na uponoch prednych deltoidnych svalov k hrudniku a hornej časti chrbta. tuk sa mi ukladá hlavne do pása, čo je samozrejme mužska predispozícia ale ja mám podozrenie či nemám zvyšenú hodnotu igf-1 faktoru rastoveho hormonu .presny názov neviiem, sposobuje aj naberanie svalov ale vo vlekom množstve hromadednie tuku.
Dakujem za poradenie.

lea

vsak to nevadi, hlavne ze sa ti tuk nehromadi na nohach, to by vyzeralo horsie. preco ti vadi mat velky hrudnik?
ta nadcha nahodou nesuvisi s ovzdusim v posilovni? v tej nasej je strasne silna klimatizacia, niekedy cvicim v 4 vrstvach oblecenia :-(

radca

Myslim,ze obidva problemi mozu sposobovat plesne.Nevsimol si si na nechtoch, alebo nohach?Silove sporty dost znizuju imunitu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problémy so zdravim pri posilnovaní - Fórum - ZDRAVIE.sk