vysvetli mi toto niekto?????

Príspevok v téme: vysvetli mi toto niekto?????
radka

chcem sa opytat vsetkych chlapov, preco ste take svine... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, striedat zeny a nevydrzat pri tej jednej?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdou len trochu k svetu vyzerajucou ktoru stretnete... Cest vynimkam! Prave sa mi cosi take stalo a som z toho zufala, ten kreten ma vyuzil len na sex a nic viac, najradsej by som ho zabila.

baradu

je to o tom, ze muzi maju radi sex a nemusia mat hned vztah. proste jednorazova zalezitost a maj sa.
radka, ten tvoj ti sluboval, ze s tebou bude zit alebo co? ak ti to neslubil, tak nemas preco nadavat, to ze si si predstavovala nieco ine, nie je jeho chyba. chcel si uzit

sunnysweetie33

MUZ...podla mna mas pravdu,lutujem tie hlupe husicky,ktore skacu do postele s chlapom po par stretnutiach..podla mna treba na to lasku a nie len chut uzit si..suhlasim s tebou!!!

sunnysweetie33

ahoj,nie kazdy chalan je taky..ja mam toho svojho uz pomaly 5r. a este ma nesklamal..asi si si zacala s niekym,kto mal ine zivotne hodnoty ako ty..a este mi napis,preco si s nim liezla hned do postele..

katika88

Este jednu vec nechapem ako vas moze niekto milovat ked vas skoro vobec nepozna?Spoznavate sa par dni alebo tyzdnov,potom zacnete spolu spavat a uz sa nepoznavate navzajom ako ludia len ako sexualny partneri,potom je skratka nemozne aby vas ten chlap lubil,ved vas skoro vobec nepozna ako osobu len ako sexualnu partnerku.Nie som ziadna moralistka ale len uvazujem triezvo.A zacnite tak aj vy dievcata lebo potom vas bude kazdy chlap len vyuzivat.

katika88

Streda ten tvoj nazor ze malo muzov chce neskusenu zenu ma riadne vytocil neviem ze v akom svete to zijes zjavne vyuzivas zeny len na sex ked potrebujes mat skusenu, keby ti slo o lasku tak je ti to jedno alebo dokonca by si si to vedel vazit ze je dievca este nevinne.A terraz k Radke, moja zlata takto ti poviem ked ta chalan chcel hned do postele, uz vtedy ti mohlo zapnut ze laska to asi nebude,telo bolo to co ho pritahovalo a nie ty ako clovek.Bohuzial ;-( Keby si cakala niekolko mesiacov aspon, tak by si to zistila sama lebo taky hajzlik by ta poslal kade lahsie keby si mu tak dlho nedala a vtedy by si aspon vedela ze mu slo len o sex.A ozaj baby chapem ze sex je lakavy ale treba byt troska zdrzanlivejsia lebo len taku bude mat muz naozaj rad, ale ked ty mu das vsetko hned po par schodzkach tak sa hned nabazi a moze ist lovit dalsiu obet.Uz niesi prenho nicim zaujimava.Nechcem branit chalanov ale ozaj dievcata su casto velmi hlupucke ked idu skoro s chlapom do postele a potom veria ze ich bude milovat.Toto je velky omyl.Takto ta muz nikdy nebude mat naozaj rad.Bude mat rad akurat tvoje telo a sex s tebou ale nic viac.

muz

chcem sa opytat vsetkych zien, preco ste take hlupe... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, padat muzom do narucia a nevydrzat az do svadby?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdym len trochu dotieravejsim a slubujucim lasku, ktoreho stretnete... Cest vynimkam! Prave sa Ti cosi take stalo a si z toho zufala, ten kreten Ta vyuzil len na sex a nic viac, najlepsie je take chyby nerobit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

streda

neber to tak, ze oci pre plač. ber to z tej lepsej stranky, mala si pritazliveho chlapca, uzila si si ..mozno sa naucila aj nieco nove. Mozno ti to pomoze do buduceho vztahu. Malo muzov by chcelo babu neskusenu ...

radka

Stretli sme sa predtym niekolkokrat, nebolo to hned na prvykrat... asi dve tri schodzky predtym. Asi som ho predtym mala dlhsie tahat za nos nie? Aby som mu bola vzacnejsia... :-( teraz nemam nic len oci pre plac. Tak mi treba.

streda

nemusel sa s tebou citit v posteli zle..mozno prijemne ale poznal uz lepsie a tak kedze ma na to prodispozicie ide dalej lovit. Ako dlho ste sa poznali alebo po tebe isiel kym ste skoncili v posteli?

radka

streda nie, to bude v tom, ze milostivy bol/je pritazlivy a moze si vyberat ktore chce, blondiny, brunety, chude, tucne, modrooke, rysave... s jeho kontom a vyzorom o ne nudzu nema. Alebo si myslis, ze to bude v sexe? Ze keby sa so mnou citil v posteli dobre ozval by sa??