Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viem ze tu nie je inzercia, ale vie niekto o práci?v okolíPE

nela

chce byt do oktobra doma, preto hladam mu tak blízko v okolí PE, teda nikto nevie? Mozno aj Blava, ale teraz chce sa starat doma asi do oktobra.

tinusska

preto som odisla do ba... ak niekto vravi, ze ba je drahe mesto, vobec.. je tu vacsia konkurencia, jedine co je tu drahe tak byty a najom.. to sa vsak kompenzuje platom.. je to tu omnoho lepsie.. napr. ja nie som priamo z pe.. a ked som si prepocitala listok z dediny do mesta a naopak, tak som niekolko nasobne preplatila ked som brala do uvahy tu mesacny listok a mozem si jazdit kolko chcem... ale ved v okoli je to tiez len obuv, textil... a v tejto dobe je vsetko este viac nahouby ..

tinusska

prepac, ze napisem od veci... ale jeeeeeee, partizanske... domoooov.... zial, u nas je to pekne na figu... fakt z tadial len prec.. pokial nie su znamosti, clovek moze robit jedine v zavode...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viem ze tu nie je inzercia, ale vie niekto o práci?v okolíPE - Fórum - ZDRAVIE.sk