Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POISŤOVÁCI...

jajka001_

k poistovakom len tolko ze okrem toho ze je to hnusna praca ktorej cielom je zneuzivat ludi a klamat im - chodila za mnou jedna poistovacka, strasne sa vtierala, z najvacsej slovenskej poistovne, tak som sa nechala ukecat a dala som si zivotnu poistku - kto uz ju dnes nema - ale ked boli problemy, tak mi nebrala telefon, alebo ma odpinkla s tym, ze je to vybavene, nakoniec som si to musela vybavit sama na vlastne naklady. este stastie ze sa v papierovackach vyznam inak by som cakala doteraz.

rodrigez

martulal ty v akom jazyku si pisal?
Financni poradcovia a poistovaci su hajzli plateny za zmluvy... HOWK... tz. ze za kazdu cenu ti nieco budu chcet nanutit... ako super odbornicka, co teraz stresuje ze ake strasne drahe budu hypoteky buduci rok ci dva... lol... hlavne ze vsade idu uroky dole... parada...

ovocna

Neviem odkial mas ze nezavisli robia max 2 poistovne.. mala som na mysli vseobecne nezav.fin. poradcu.. ale to je jedno, v kazdom smere je nieco , nie som na ziadnej strane.. ale ten co robi pre nejaku konkretnu poistovnu, ma nalinajkovane len produkty odtial, a nepovie ti kde su aj ine moznosti.. ja mam na nich svoj nazor.. ale nikomu neberem ten ich... (a zo skusenosti viem, ze aj poistka od znamych je casto na nic.. zisti sa to casto pri nejakom probleme, ale to je skor problem ponukanych produktov poistovne)

martulaľ

No poistovaci ? Preco si myslite ze nezavisli poistovaci su dobry ? No to sa mýlite . Velky rozdiel je robit pistovaceho maklera ktory robi pre nejaku maklersku spolocnost a oni robia pre vsetkych . Nikto nevie zodpovedat na vsetky otazky , preto sa to robi tak ze ma niekto problem a ked ja ho neviem zodpovedat poviem mu ze si to zapisem a napriklad zajtra sa ozvem a mozeme to riesit. a potom je rodiel este medzi externistami a internistami . Nech si nikto nemysli ze ide len o okradanie ludi a za cielom zarobit .Ano su taky to je normalne ... sak akzdy vidi velke penaze . Ale kde preraz itak yco sa chce iba obohatiti a nespravit dobru zmluvu , alebo zarobit menej a mat vela ludi a usmievave tvare . poistit sa je dobra vec , ale treba sa poradit ze aku poistku spravit najlepsie aby som mal z too aj ja radost .

elen666

ahojte........no neviem preco si to myslis OVOCNA....ved prave ten kto robi nezavisleho ovlada maximalne 2 poitovne a z toho iba tie poistky na ktorých najviac zarobi!!!!! skusenost z rodiny a n adruhej strane clovek ktorý sa tomu venuje srdcom..a dušou tak to nieco znamena,ozaj a musi byt prijemne ked sa na vas obracaju ludia...a pozdravia apodakuju...moj nazor

ovocna

ale aj ti najlepsi znami, ktori v tomto radia, musia predsa vediet ze okaslavaju ludi...pri poisteni je to bezne...aj za tym "najlepsim" riesenim vzdy nieco je... zvlast ked je to od jednej spolocnosti.. nieco ine je nezavisly poradca..

vlevet

Moja mamicka je ,, poistovacka" ... ale ona nieje taka... typicka ako by sa poistovak dal predstavit. Ona ma neskutocne dobre srdce.Ludia sa na nu obracaju s radostou,lebo vedia,ze im pomoze najst,to najlepsie pre nich.
Ale poznam maminine ,,kamosky" fuj ... nechutne... ulemele ksychty s usmevom od ucha k uchu...co idu aj cez mrtvoly.. .Moja Mama ma moj Obdiv! :-)

ovocna

tiez ich nemusim... hlavne ked sa snazia tym naucenym sposobom ist na ludi... viem ze ich to tak ucia, ale je to priehladne a trapne.. naucene frazy, nic viac... no niekto to asi robit musi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.