Citim strasny nepokoj..

Príspevok v téme: Citim strasny nepokoj..
lenka23

Mam 23 a som strasne nervozna a nervna.Od oktobra doteraz som mala aj problemy s uzkostou,a depresiu,myslim,ze sa to zlepsilo.Ale ta nervozita neustupuje,mate s tym niekto skusenosti?Niekedy si zelam aby ten zivot ubehol rychlo,zda sa mi pridlhy.Nejak ma to ubija,praca,doma,vsetko.Jedine na co sa este zvladnem sustredit su knizky,ale to je vsetko.Stale si tocim vlasy alebo trepem s nohou,myslite,ze potrebujem nieco na ukludnenie?Bravala som tabletky aj na spanie,lebo som nemohla spavat,semtam ma v noci zobudi uzkost,spotim sa ako mys.Chcela by som byt bezstarostna a zit ako kedysi..co s tym.Co sa to deje..

honey

ako keby som citala o sebe, tiez to trva uz asi pol roka a neviem cim to presne je, mam pocit ze zo stresov, robim si skolu, v praci to nie je nic moc, ale aj tak mam pocit ze tie depresie a nepokoj je prilis velky na tie problemy. Mam pocit ako keby som bola viac nestastna a deprimovana ako pokojna a stastna. Tiez ma napadlo ci to nemoze byt z antikoncepcie, beriem Triregol. A ingaing, si ma teraz zarazil, ze to moze byt stitna zlaza, mamka berie dlhe roky tabletky kvoli stitnej zlaze, slabo jej pracuje, moze to byt dedicne? a je mozne ze tie depresie a nervozita su z toho??

jajka001_

ja som bola taka strasne nervozna, ked som brala jeden druh hormonalnej antikoncepcie. takze mozu to byt aj tie hormony.

nep

nepokoj je aj ako vedlajsí učinok nejakých liekov neuzívala si? Alebo si v stave velkého hriechu, a sa chod vyspovedat.

anonym_24372

podla symptomov odporucam ti dat si vysetrit stitnu zlazu.Z rozboru krvi u obvodneho lekara ti zistia,ci mas ist na endokrinologiu.Neni to nic strasne,ak ti zistia nejaku hormonalnu nerovnovahu,nasadia sa potrebne hormony a budes ako vymenena.