Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim odpiste mi..mam velky strach:(

Príspevok v téme: Prosim odpiste mi..mam velky strach:(
anetaa

Ahojte.Ja viem,ze tu uz toho bolo vela,chcela som si aj pohladat stare temy,ale nefunguje mi vyhladavanie,tak som zalozila tuto.Mam strach,ze som otehotnela.Mala som pohlavny styk asi 5 dni pred tym ako som mala dostat kramy(cize asi neplodne dni,nie?)a s priatelom nam zlyhala ochrana,praskol kondom a hoci sa do mna nespravil,tak som si cca do 4-roch hodin vzala tabletku po=escapelle.Mala som menzes dostat pred 4-mi dnami a nic.A to mam pravidelny cyklus.Bolia ma uz prisa,sem-tam ma picha v podbrusku,ale menzes nechodi.Myslite si,ze som tehotna?Alebo je to normalne pri escapelle?Kolko je norma ked mi meska nemzes po tejto tabletke?Prosim odpiste mi ak nieco viete,lebo uz som zufala.Nemozem si momentalne dovolit babo :(Inak mam 19,takze nie som ziadna pubertiacka.Dakujem aneta.

1eny1

aj taká tabletka po určite narobí šarapatu v tvojom tele (ale osobnú skúsenosť s tým nemám). Meškanie môže ovplyvniť aj stres, ktorý teraz zažívaš (či si alebo nie si tehotná). Skús tehotenský test, ten ti už ukáže (ak dobre rátam si 9 dní od pohl. styku)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim odpiste mi..mam velky strach:( - Fórum - ZDRAVIE.sk