Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahlienenost

Príspevok v téme: Zahlienenost
damme

Ahoj
som po tazkom prechladnuti, teplotu uz nemam (asi 2 dni som uz bez teploty), vylezal som to doma dostatocne....ale stale sa citim taky nesvoj...smrkám v kuse, hlieny mi vecer stekaju a skrabe ma z toho hrdlo a rano mi nechuti jest z toho.....neviem odkial tolko hlienov - vysmrkal som snad viac vreckoviek ako za cely zivot:)....co pomoze?
U doktora som nebol....mal by som zajst?

bambulos

tak ten pycno. je dost drahy ale sp enzym vyskusam, ja mam alergiu na prach perie prach z vysavaca niektore stromy morca macka

[zruseny12]

este vies,co ja robim bambulos?
kupim si HLIVU USTRICOVU
dam si ju nasusit,a potom zomeliem v mlinceku na maso...NA TAKY PRASOK... a potom ten prasok 1lyzicku pouzivam,na chleba,alebo pri obede posypem obed...
hliva je tiez dobra pre alerg.a na posilnenie imunity...
dokonca,ze chrani pred ziarenim PC,cloveka...

[zruseny12]

este ma napadlo,aj caj zo zihlavy je dobry na alergiu,alebo pytaj si v lekarni,teraz aj caje su pre alergikoch vselijake...

je teraz vela moznosti pre alergikov,len otazka,co komu pomoze...

[zruseny12]

bambulos,tak ci mozes kombinovat,to ti neporadim,ale ak budes brat toto,tak asi uz nemusis brat na alergiu ine...mne zaberaju hned po 2-3dnoch sa citim velmi dobre...po tom SP-enzymu...ale brala som aj PYCNOGENOL-tiez som s nim bola spokojna,len odkedy som spoznala SP-enzym,tak pycno.uz nepouzivam...
a na co si alergicka?necitala som vsetko dozadu...

jalla

mira:
to ako si myslela s tym ovocim "ovocie v priveľkom množstve /častejšie ako 2 x týždenne/ a tak isto aj tvoje ojradenie sa proti nemu?
budem rada,ak mi vysvetlis tvoj postoj,lebo momentalne ti vobec nerozumiem

[zruseny12]

bambulos,SP-enzym...na stranke google si daj do vyhladavaca SP-enzym tam sa o nom dozvies viac,a na odhlienenie a alergiu je dobry aj PYCNOGENOL/kupis v lekarni/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahlienenost - Fórum - ZDRAVIE.sk