Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

ovocenka

my sa doma s manzelom tiez hadzeme susnami alebo si natriem svoj vykal na ukazovak a strasim ho ze mu to votrem do ucha. Zavidite ze? :-DD

hmmmmmmmmm

vsimla som si,ze vzdy ked niekto nesuhlasi s niecim nazorom druha strana zacne tvrdit,ze zavidi...
kokooos
:-D

xyz

ved si robia obidve srandu,ziadny normalny chlap by nechcel taku babu a urcite by ju radsej poslal kade lahsie a ze si prdne do dlane?tak tomu tiez verim

kvietok13

xyz, suhlasim :-) a ziadny normalny chlap by si nedal lepit a ukazovat vlozku od baby.. to je taka vec, co je vrchol humusu, ak to naozaj robi..

xyz

jasne ze si vymyslaju,ziadna normalna baba by neukazala frajrovi krvavu vlozku,jedine tak riadna humusacka a este sa aj pozera,ako on kadi na zachode,tak to jej uverim a este snad to hovno aj zozere,ci zase az taka humusacka neni???

kvietok13

anonymne ma kazdy sebavedomie :-)) ale ked som to hovorila priatelovi co tu vypisuju, tak len poznamenal ze taku pubertiacku by urcite nechcel :-D
nie sme ziadni konzervativci, vieme si urobit srandu, ale co je moc to je moc..nemusite suhlasit ;-))

technécium

aké veci normal rapido, otázka je, že keby si to na ne vyvalil z ich stránky tak sú na makko, chápeš sebavedomie by bolo ta tam-ich