Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

zelenina

Luli, alebo ho tyram, ked sme na slovensku, ze on musi vybavit veci- vypytat veci v obchode, objednat jedlo v restauracii, aj ked nevie po slovensky, lebo poviem, ze mna bolia usta od hovorenia :-)). a naschval ho nieco ine naucim. boli sme v Rimavskej sobote a mal kupit listok na dialkovy autobus a ja mu hovorim, ze on musi vypytat listok a on cely vystraseny, ze ako? a ja ze, musis povedat soferovi "egy bazmek":-))) ale pocul to stryko, tak sa mi skoro jedna usla :-))

zelenina

jooj, luli, som sa nasmiala. vedla sedi kolega, si musi mysliet o mne, co sa tu rehocem. jaaj, este ma napadlo, isli sme v lete k strykovi z lazov a on ma napchal takou tucnou stredoslovenskou stravou, ze som celu noc vracala a ten moj ťuťko mi musel asistovať a drzat sáčok :-)) a potom som tu vracku, plno jej bolo v tom sáčku,len tak čľapotala, spalila v peci, len tak praskala :-))

lulina21

jaaj zeli a ked si napr.špáram v nošteku a on to nenávidí,tak to zgúľam a vyhodím von oknom a poviem že pre ten šušeň príde sanitka,že má dolámané väzy..))) to mám od tatina,aj ten je taký haluzák a tiež pred tým mojím,obaja mu radi robíme zle..)))

lulina21

zeli u nás vždy zaberá keď si dám vysoké topánočky,či čyžmičky,krťasky a valám sa po zemi a tááák,neviem čo by som tak mohla poradiť,ale poviem ti on je namne fakt závislí,ja mám 21,som taká už od 16,sme spolu vyše 5 rokov..a vieš čo zaberá? keď sa rozprávam s jeho pipíkom,chi,sa ho pýtam že jak sa má a tak,ja som taká jednoducho,daj ty niečo,dík..