Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

zelenina

inak, nepotesim vas, ten moj je Francuz a mozno si teraz mysli, ze vsetky Slovenky su take bezcitne ako ja :-))))

zelenina

no dam este nieco: ked sme vecer v posteli a on si nieco cita, ked sa mi chce prdkat, tak si prdnem do dlane a rychlo mu to prilozim k nosu tu dlan a on sa mraci a vrasti tvar, ze fuj :-)) ale musim daco ine vymysliet, lebo uz je na tento trik zvyknuty a zvykne ma odhalit, ked sa k nemu blizim s tou rukou:-))

lulina21

kvietok13 nehovorím o tej vložke,ani o tom cikaní,tak to ma absolutne nevzrušuje,ale celkovo ma baví tá jej bláznivá povaha akú mám aj ja..)))

lulina21

tak to by ani môj neocenil s tou pastou,keď sa kúpe,tiež som furt pri ňom naschval,aj keď viem že mu to prekáža a furt mu pipíka naťáááhnem a smejem pritom..)))

zelenina

no jasne, ze ich to vzrusuje alebo aspon to okorenuje vztah! pri dakej sucharke by uz bol uplne vykolajeny, ked si taku kalvariu so mnou denne zaziva a uz si na nu zvykol :-)) a mna napriklad nikdy ziaden frajer neopustil, ja som sa musela rozist, tak asi sa im to pacilo. aj ked nie ku kazdemu som si takto dovolovala :-)) ale k byvalemu som si tiez vselico dovolila - raz sa sprchoval a ked som si umyvala zuby vedla, tak som mu vyplula zubnu pastu na penis, to bolo srandy:-)) ale on ten humor neocenil :-)

zelenina

lulina, to je dobry napad! vyskusam! a to ked kaka alebo cika sa pozeras? lebo ten moj sa radsej zamkyna, tak musim vystihnut ked sa nezamkne :-))

kvietok13

lulina, podla teba ich vzrusuje to ze mu prilepi krvavu vlozku na celo? alebo ze sa v parku pocika a ma mokre nohy z toho?.. no mne to pripada chore.. oproti tomu to grganie co tu spominali, je nic...

lulina21

môj neznáša keď je na WC a ja sa kukám naňho,tak mu to robím naschval a furt som naschval pri nňom..jednoducho mi to robí dobre :o)))