Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

lulina21

tak toto ma tiež dostalo!!!! o)))) inak som panna,tak nevim..inak s tými chlpmi je to haluz,kolkokrát sa mi nechce oholiť,lezem za mojím a smejem sa na tom,ešte mu aj chply ukážem nascgval..))) aj teraz mám malé chlpy,ha dnes už dám dolu..má lo je takýchto bláznivých báb aver mi že to našich oboch vzrušuje!!!

ah maria maatka>d

zelenina >DDD.. kam na toto chodis to fakt netusim :D.. ta placem z teba D:.. uf joj .. a k tym otazkam.. ja myslim ze je to zo zaciatku normalne a urcite to nezawisi na tom ci ste pre seba stworeny sak to na zaciatku wztahu prakticky ani nemozes wediet.. proste sce to cas a fakt to zawisi aj od kazdeho cloveka.. co mne moze robit welikasnky problem inemu sa zda ako banalita a zas naopak.. ale myslim ze tu plati cas sicko vyresi :P

suzanna

ako jooj ja som s čawom kartko ale ja sa ho hanbim tiež velmi ale to je možno preto,že som fajnejšia:(som z toho nešťastna.....ak možne tak sa ozvite čo mam robiť budem rada ak mi niekto poradi...tu je moj email: azet.sk

zelenina

lulina, to sa tesim, si moj clovek. nie si nahodou vodnar? ja som taka haluzacka aj inak, robim v celkom vaznej vladnej institucii a minule som tam na skolenie prisla v teplakoch :-)

lulina21

booože ja sa rehlím na zelenine,ruku na to,tieš som táka haluzáčka,vždy sa tvarím hlúpo pred mojím,lebo on je moc múdry a rozumný človek,dám kraťase krátke,lýzatko,copíky a robím mu zle,preto ma miluje a je na mne zááávislííí!!! a furt behám holá po byte a ukazujem mu to aj to,ha ha,sranda musí byť a pritom on je taký hamblivý a ja sa na tých mojich blbostiach čo mu robím vždy zabávam..)))

cat

to je taka zlata otazka :)no ale bude to tym, ze ste kratko spolu a ze sa nepoznate dostatocne..alebo, ze jednoducho to nie je ten pravy, lebo nemas chut byt pred nim sama sebou..ja som predtym bola s jednym chalanom asi rok a nikdy som pred nim nemohla ist na wc..takze vzdy som mala krce jak hovado..teraz sme spolu s inym 3 roky a nikdy som nemala tento ani iny problem :)