Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

ivja

vladkaxx
prepáč, tvoje otázky ma trochu rozosmiali- asi nie ste dlho s partnerom, však?Neboj, čím dlhšie budete spolu, tým budú určité veci pre vás oboch prirodzenejšie.Samozrejme to závisí aj od
vášho vkusu, či úrovne.Ale aj od toho, aký máte kvalitný vzťah aj ako intenzívne ho spolu trávite.Každý máme určité hranice- niekomu je určitá vec normálna a inému už to hraničí s nevkusom- nechutnosťou.Rozhodne ani po 19 rokoch manželovi nelepím vložky na čelo a neznechucujem si ho. Je dostatočne empatický, aby vedel, že samotný menzes je pre mňa svojím spôsobom nepríjemný a treba tých pár dní prežiť. On nemôže za to, že chlapi menzes nemávajú...No a zápach na WC? Nuž , sme ľudia , asi aj to patrí k životu.

zelenina

ale v tom nie je nic sexualne. skor je to zabavne ako sa on tvari znechutene. alebo si aj 2 tyzdne neoholim pipinu a pridem k nemu v minisuknicke a on cely nateseny najprv a potom nahmata to strnisko a vidim ten jeho sklamany vyraz - naramna zabava! no ale nevyhnutnou podmienkou na to je dostatocna odvaha a sebavedomie. to mi nastastie nechyba. skuste aj vy, odporucam experimentiky

leerka

samozrejme ze su take opasky aj jpre muzov, moj priatel si taky kupil v jednom sportovom obchode,len neviem ci mozem napisat nazov.....on si kupil cierny....

technécium

leerka ocikané nohy-to je sranda a keby tam boli ešte nejaký pubertiaci v tom parku, tak sa poštím aj ja, chápeš celé rifle aj topánky, leerka nevieš náhodou kde predávajú opasky pánske, ale potrebujem široký a musí byť látkový a svetlých farieb- niečo ako nosia baby ale pre mužov ak je niečo také

leerka

no tak mojmu praitelovi by sa nezdalo vtipne, keby som si ocikavala nohy niekde v parku alebo mu ukazovala v zachode svoj vykal....take uchylne mi to pride...

zelenina

a co take technecium? vsak nam povedz. ale pravdu, nie vymyslene, lebo ja som len pravdu pisala. no a to by som chcela vidiet, cim by si ma zahanbil, lebo ja nemam hanby, iba ak nemam makeup- to je jedina vec, ked sa hanbim

technécium

no zeleninka klobúk dolu, toto je super, ale ja by som to priviedol do takého extrému, že by si sa začala hambiť ty a to by bola len všetko sranda