Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

zelenina

alebo ked pozera televizor, tak mu strkam pred nos moje chodidla, lebo viem, ze ich neznasa, a nutim ho, aby ich masiroval :-))
alebo sme isli v lete po parku a ja som mala suknu a ziadne nohavicky a pocas prechadzky som zacala cikat postojacky, po nohach mi to stekalo a on sa hanbil a bal, ci niekto nepojde :-)
no vela zabavy si so mnou uzije a mozno prave preto je do mna taky buchnuty. inak, uz mame po 30tke, on uz bude mat 40 zachvilu. nie sme daki tinedzeri :-)

leerka

pocas menzesu by som s nim nikdy nemala sex v posteli, iba v sprche, lebo poznam takych extremistov, ktori zaspinia celu postel od krvi...a to sa mi zda nechutne

zelenina

alebo ked sa vykakam, tak ho zavolam pod nejakou zamienkou do kupelne, a tam mu to ukazem nesplachnut v zachode a on sa tvari znechutene a ja sa na tom smejem. ale uz je to stary vtip, tak uz nam to nepride dake vtipne.

zelenina

no vidite a my by sme zase nikdy nemohli mat sex pocas menzesu, tak sme vychovani. vidite, nakoniec my sme tu este aj napriek srandickam najkonzervativnejsi :-)

leerka

napr mi ked sa ideme ajsprchovat a vytahujem si tampon, tak akojemu to nevadi...ale mne to pride take cudne.....ved to ozaj nemusi vidiet krvavy tampon alebo vlozku.....

kockaaaa

zelenina tak to klobuk dolu :-)...
ja by som nemohla,moj sa musi otacat ked nehodou ideme na to pocas mojich dni...ked sa vyzliekam,ta hnusan vlozka :-D
ale sto ludi sto chuti