Hanbite sa pred partnerom?

Príspevok v téme: Hanbite sa pred partnerom?
vladkaxx

Mam na mysli ked je zaciatok vztahu take bezne veci,ze byt odmalovana vedla neho rano v posteli,ist na zachod na velku kde je vsetko pocut cez stenu alebo ten uzasny dych rano a podobne veci ;) a holite sa kazdy den?Mne sa nechce,boli to,ale na ten druhy uz to picha.ako to vnimaju ti chlapi?Ja sa necitim v take dni dobre a som nervozna.Tiez mam par kil naviac a hanbim sa aj pred nim prezliect za svetla;)ake mate skusenosti?;)

danuska123

aj podla mna by mali byt vo vztahu nejake hranice.tu nejde o ranne vstavanie ani o nas dych po prebudeni ale take veci ako prilis hlasne ,,ulavenie si,, alebo nedajboze u bab hlasne grgnutie ... noo neviem nejaka ta zenskost :) by mala byt,a viem zadrziavanie crevnych plynov je nezdrave ale tak vzdialit sa troska a hotovo:D a co sa pytala vladka, ze ked ide baba na velku, ze to vsetko pocut a tak.ja osobne mam problem, ze ja inde ako doma ani neviem. a to je zakladna ludska potreba, vyprazdnovanie.

zelenina

vazne. my sme srandisti. hocikedy ked mam menzes si stiahnem gatky, aby videl :-)) ale sme spolu uz dlho, 6 rokov

CMu_Q

ja mam 2,5rocny vztah a niekedy este pocitujem kusok hanby, myslim si ze je to normalne, kazdy zdravy clovek je istym sposobom hanblivy, je to prirodzene :)

precna

S manzelom zijem 10 rokov, ale pred sebou neprdime...Je to hnus, takto sa predsa vztah nepotvrdzuje. Ked jeden z nas ide na velku, hned posle toho druheho na druhe wc, aby ten druhy to nemusel fetovat. Su to drobne zdvorilosti, ktore by mali byt aj v dlhorocnom vztahu. Ranny dych neriesime, obaja sme velmi cistotni, ale rano nam to nevadi...Holim sa raz tyzdenne.

kamilla

Myslela som si, ze sa budem hanbit, ale prebudit sa vedla toho, koho mas rada, je to najkrajsie, co ma doteraz stretlo. Myslela som si, ze sa ma rano zlakne, ale on sa na mna usmieval, pobozkal ma, dovolila som mu radsej len na lice a aj povedala preco a kym sme vstali, este sme si polezali v objati a odvtedy sa nam aj zlepsil vztah.