Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozisli ste sa a dali znovu dokopy?

kvietok13

To sa neda zovseobecnit.. vzdy som bola nazoru,ze ked sa dvaja rozidu tak uz nie je dobre sa k sebe vraciat atd.. az kym sa mi to nestalo po piatich rokoch chodenia.. rozisiel sa so mnou, trvalo to asi dva dni, a ja som myslela ze zosaliem.. urobila by som hocico,len aby sa vratil..nakoniec sa naozaj vratil,lebo zistil ze k sebe patrime.. jednoducho to berieme ako vtedajsiu krizu kt. posilnila nas vztah.. sme spolu sedem rokov a planujeme svadbu...takze nezatracujte to ze si date sancu...aj ked verim ze niekedy to lepsie len pride v novom vztahu..je to individualne..

miska31

Ahojte ja ked sa z niekym rozidem tak sa pre nejaky dovod rozideme a u mna nie je šanca sa dat znova dokopy,a ty čo sa rozidu v dobrom tak tiež to pre niečo ukončili tak ani vtedy.

kacicka

My sa sme sa s priatelom zoznamili na Velku Noc, odvtedy ju milujem a neskor, pred Vianocami, sme sa rozisli, odvtedy ich nemam rada. To pokracuje skoro kazdy rok. Neviem, ci takto vnasa iskry do nasho vztahu, lebo vacsinou je iniciatorom on. Mna to uz nebavi, stale sa rozchadzat, chcem mat pokojny vztah. Pred Vianocami sa stale pohadame a rozideme pre nejaky jeho dovod, chce byt viac s kamaratmi, momentalne chce byt sam a vypnut a pred Velkou Nocou sa opat dame dokopy, akoze chce, aby som mu s niecim pomohla, potom mi pochvali napriklad nove oblecenie a potom sa zacne maznat. Ma este niekto taky cudny vztah?

zabicka1611

podla mna uz ked sa raz rozidete tak TEN dovod sa bude opakovat...predsa len je to uz o inom ten vztah...
ja ked som sa s byvalym rozisla, tak tiez navrhol priatelstvo..a povedala som si preco nie..ved nas vztah nebol az tak zly a on bol naozaj super chlapec..no a po case viete co sa stalo?? zacal o mne rozsirovat reci ze som kur.., zevraj s nim stale spavam aj napriek tomu ze som mala asi mesiac uz svojho terajsieho priatela..kamosky sa mi obracali chrbtom(teda aspon tie co boli z neho hotove a zobali mu z ruky!!)a ludom co vam verili sa to tazko vysvetluje ze to nie je pravda lebo je to slovo proti slovu :(( proste hroza..zrutil sa mi svet lebo som mala povest najväcsej kur..z okolia..ludia vas odsudzuju, kukali vsetci po mne a proste som to neuniesla..velmi mi moj terajsi priatel pomohol a som mu vdacna..vdaka nemu znovu zijem a uzivam si lasku!!tym co som zazila uz neverim v priatelstvo medzi muzom a zenou co sa spolu rozisli!! uz NIDKY!! :((

andrea777

no, tak to byva, mam aj par kamaratiek co tiez maju o dost vela rokov starsich priatelov... me for me a ty mas kolko rokov? tiez 17? :)

me for me

andrea som ako ty:))len moj priatel je o rok starsi od tvojho:) ale ja som sa zas po druhy krat dala dokopy s chalanom,bolo to asi po 4mesiacoch od 1,rozchodu, ja som z toho bola hotova a on povedal ze to so mnou este skusi,ale nebolo to bohvieco,tak sme sa po polroku rozisli..uz to budu dva roky a neudrziavame spolu ani najmensi kontakt,dokonca ked sme sa stretli na jednej akcii,ani sme sa nepozdravili..teraz som s priatelom takisto o 7rokov starsim a je to super,s byvalym sa to neda ani porovnat..

andrea777

chces ozaj vediet kolko mam rokov? :) no ja mam 17, moj priatel 22. zrejme si hovoris, ze skoda casu nechat si radit od nejakeho decka :) ono je to tak, ze ja som vyrastala medzi samymi starsimi ludmi, psychicky aj fyzicky som dospela ovela skor ako vacsina rovesnikov... preto mam aj o 5, skoro 6 rokov starsieho priatela.. sme na jednej vlne :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozisli ste sa a dali znovu dokopy? - Fórum - ZDRAVIE.sk