Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

asi po mne ide jeho kamarat a ten moj ziarli

Príspevok v téme: asi po mne ide jeho kamarat a ten moj ziarli
kamillka

Mam pocit, ze po mne asi ide jeho kamarat. Mozno si to len nahovaram. Ked nas prvykrat predstavili, jeho kamarat si ma obzrel od hlavy po paty a spat s blazenym usmevom. Stal sa trochu aj mojim kamaratom a ked od neho potrebujem pomoc, skoro vzdy mi pomoze, ked ho stretnem v meste, pokecame o hocicom. Momentalne sa vask oni medzi sebou pohadali. Nikto z nich nechce povedat, preco. Moze to byt kvoli mne? Lebo ked pred priatelom spomeniem jeho meno, tvari sa, ze nepocuje alebo hned zmeni temu. Jeho kamarat ma vsak ani nepozval na veceru ani na rande, preto si nemyslim, ze by mal dovod ziarlit?Dakujem, ak s tym mate skusenosti.

ajja

Vyborne ti napisal kvietok13. Aj ak si ty tou nezhodou tak nech si to vyriesia sami bez teba. Ale podla tvojich slov neni co riesit, blazene usmevy nic neznamenaju

zizica

ja si myslim z tvojho popisu ze hned ako bol s tvojim priatelom sam tak sa mu zdoveril ze by ta rad xxxxxx. nic v zlom niektori chalani su taki. a never jeho sladkym recickam. priatela sa nic nepytaj a od jeho lepkaveho kamosa si drz odstup.

nellya

Opýtaj sa priamo svojho priateľa,že máš pocit,ked spomenieš kamarátovo meno,že sa ti niečo nezdá,tak že chceš vedieť,čo ho trápi a že si myslíš,že to súvisí nejak s tebou.

kvietok13

a aky vlastne riesis problem?? Nechaj to radsej tak, a nekaz si vztah s priatelom.. ak maju medzi sebou nejake nezhody, tak do toho neryp, a nepytaj sa ho.. mozno ti sam povie...radsej sa venuj priatelovi, nech citi ze nie je ohrozeny a ze chces len jeho...zbytocne by ste si nastrbili vztah..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

asi po mne ide jeho kamarat a ten moj ziarli - Fórum - ZDRAVIE.sk