Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvykrat u neho, hned chcel so mnou sex?

Príspevok v téme: prvykrat u neho, hned chcel so mnou sex?
zltka

To aj ten vas chcel hned sex? Ked ste prisli k nemu prvykrat na navstevu a nikto nebol doma? S mojim sme sa stretavali asi mesiac, na obedoch, v kine, na prechadzke, kym som prijala jeho pozvanie k nemu domov. Rozpravali sme sa, kym ma nepobozkal na usta, necakane, ale zase nezne a kratko. Kym som sa stihla spamatat, nasledovali dalsie bozky, ale to som uz zacala zapajat aj ja. Takto ma este nikto nebozkaval, som si pomyslela a celym telom mi prechadzala elektrina. To este chvilu pokracovalo, kym si nezmyslel, ze chce viac. Ze chce sex a zacal ma vyzliekat. Teda chcel, len ja som sa branila a povedala mu, ze zatial mi staci len bozkavanie. Tak sme chvilu bojovali, az kym som si sadla na roh gauca a takmer nezacala plakat. Az vtedy prestal, povedal, ze nechcel, ze sa dal mnou uniest a uz ma k nicomu nenutil. Pritom som bola oblecena ako skor mniska, tricko s rolakom a rifle, tak cim som ho vydrazdila? To sa muzi nevedia ovladat? Dakujem.

tinusska

lulina21 - mozno budem vyzerat, ze mi uslo koliecko :)), ale neviem, ci to patrilo mne... a ak hej.. tak ano, este mam 21 :))

lulina21

máš 21 rôčkou? tak to ťa maximálne obdivujem..V dnešnej dobe je ten sex tak na vrchole že už baby čo majú ledva lentilky pod tričkom otrčajú zadky na diskách,chlastajú a chcú sex..On by mal byť rád že ty taká niesi,ak ťa chce,a ty si na to ešte neni pripravená,tak ver že vydrží a že to vaše neviem či tvoje prvé milovanie bude pekné..)))

tinusska

jeee... my po piatich dnoch od nasho prveho stretka (rodicia doma), a teda aj spoznania :) potom sme spolu dva tyzdne byvali (u mna v podnajme), a potom to uz slooo... po ani nie pol roku sme zacali spolu byvat (u jeho rodicov) a cca na nase rocne vyrocie ma poziadal o ruku :)) za par dni budme spolu este len 1,5 roka.. inak, spoznali sme sa cez inzerat na www.zoznamka.sk, a asi tyzden si pisali len maily, no a potom to stretko :)) sadli sme si "jak rit na serbel" :)))

kiki

Coo, zbierka znamok? To fakt? Tak toto ma vazne pobavilo, doteraz som si myslela, ze sa to pouziva ako vtip...a ze to kazdy ako vtip aj chape, ale asi nie

figurka

jeee to ti fakt povedal ze ti ukaze zbierku? haha ty si tulpa :-)) nic v zlom... no ale ked vydrzal tolko do kina chodit a podobne uz by si aj zasluzil chlapec nie?

zltka

Praveze je na tom lepsie ako ja a da sa povedat, ze podstatne. Lenze ja som za normalny vztah, chcem ho ako partnera, nie zamestnavatela, ktory by mi platil.

kvakinko

To,ako rychlo skacu zeny xhlapom do postele,zavisi hlsvne na osobnej aure ich auta a penazenky,Ten tvoj tej aury asi moc nema.

sajfina

tak to nie je tak dlho,mne to trvalo 5 mesiacov,kym som sa citila pripravena...naozaj sa s nim o tom porozpravaj,to je normalne,ze niektore baby neskacu chlapom do postele po mesiaci(a podaktore aj skor)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvykrat u neho, hned chcel so mnou sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk