Farba alebo melir??

Príspevok v téme: Farba alebo melir??
kiara5

Mam jemnejsie dlhsie vlasy. Uz nejaky ten rok mavam blond melir, ale v poslednej dobe sa mi zaziadala zmena. Ten melir mi uz nechyta tak krasne bielo, ako kedysi. A tak sa chcem spytat, ci odfarbenie vlasov na blond, resp. oriesok poskodzuje vlasy viac, ako ked som chodievala na husty platkovy melir??? Obavam sa, ze sa mi pohorsi kvalita, ale potrebujem zmenu.

d*dd

Ahoj ja mam taky isty problemik , chcela by som zmenu mam tiez dlhsie vlasy pod prsia a chodim na melir tiez taku svetly dlhsie cca 3-4 roky ale rada by som skusila celu blond len by som ti poradila ak mozem skus si predstavit ze ti to na tvoje vlasy na prvy 2 mo&no x krat nechyti setko jednym tonom farby plus ak to bude odrastat vsimnes si to ovela skor ak je tvoja povodna farba stredne hneda ako pri vsetkom co nieje prirodzene ja by som ti skor poradila husty melir neviem sice ci to je skodlivejsie ale ak trafi kadernicka svetly a husty na spravne partie vyzera to ovela lepsie ako vsetko svetle ale kazde ineho otiena a vlasy podstrihovat a dofarbovat stale uvidis lebo ono to si poviem ze neneee ale potom ked to mas na hlave tak hces to mat stale tip top :) moj nazor neviem ci som pomohla no snaha bola :)