darček /kopy otázka od Leily/

Príspevok v téme: darček /kopy otázka od Leily/
adina

V téme " som chronicky neverny" mala takúto otázku Leila - odpoveď by pomohla aj mne, ale nikto sa neozval. Prosím o radu s nadhľadom, moralizovania bolo k tejto téme už dosť.
Kopírujem otázku od Leily:
"Pocuvaj, mam na teba prosbu! Teda otazku, na ktoru potrebujem odpoved: Moj milenec bude mat tento mesiac narodeniny. Mam dilemu, co mu kupit, chcem nieco, co bude moct mat pri sebe, resp.v byte, co mu bude pripominat mna, ale jeho manzelka na to nepride...porad mi...

leila

***:no, vie asi co k nemu citim, ale nejak to nerozoberame zbytocne.Rozvadzat sa nebude, takze tak.Ja musim mat vzdy vsetko skomplikovane :o).Stretavame sa len par mesiacov.
ADINA:ved to, my sme sa poznali uz predtym a boli sme dobri kamarati. Vedela som,ze sa mu pacim a tak, ale ani jeden z nas nic nezacal, az raz...
JANOSIK:on rozhodne nie je kravatovy typ :o) ani si ho v tom neviem predstavit. Je to ten typ velkeho chlapa...ale aj tak dakujem

alica 30

Prepáč, ale celé mi to pripadá smiešne aby sa vydatá žena s dvomi deťmi - ako si sama napísala - potrebovala radiť na nete čo kúpiť milencovi. Myslela som si že si nejaká trhnutá 20 ktorá sa potrebuje pochváliť že niekoho zbalila. Kúp si pekné spodné prádlo a to ho určite najviac poteší, lebo aj tak keď je taký vzorný ocko si žiaden Tvoj dar nedonesie domov, ale ho bude niekde skrývať v garáži alebo v pivnici. Takže aspoň spojíš príjemné z užitočným

janosik

leila, chcel som ti poradit, ale uz som nestihol. ta inteligentna plastelina je dobra vecicka.
inak ma napadli take veci ako penazenka, puzdro na mobil, kravata alebo spona na kravatu, nejaky pekny opasok

adina

Ahoj Leila. S takým zamotávaním mám svoje skúsenosti. Tak Ti prajem, nech Ti z toho nevzniknú komplikácie, ale šťastné chvíle. /nedaj sa zmiasť názormi, že dobrý vzťah nemôže vzniknúť tak, že to začalo iba sexom/ Pekný deň.

heňka

no a rozvod neprichadza do úvahy?vieš načo sa trapiť,ked je dvom spolu dobre, asi to nie je jednoduché,ale žijeme len raz.tažko posudiť :(

leila

Adinka, tak narodky su aj za nami :o). Nakoniec som mu dala darcek, co som mu chcela na meniny-inteligentnu plastelinu, celkom sa potesil. Na meniny skusim asi zbehnut do sexshopu, no co, vymamim od neho nejake tajne zelanie :o) aj ked myslim, ze mu ich plnim skoro vsetky. Problem je, ze sa do toho zacinam akosi zamotavat :o(. Uz to nie je len o sexe, hadam to zvladnem...Krasny dnik vam prajem. Popiseme dalej???

medicka

to vies damian, aj ja by som vas tu mohla moralizovat, lebo kazdy ked to tu robi, tak sa na vec diva iba z tej svojej strany, ake by to bolo strasne prenho, keby mu to partner urobil a preto sa niektori mozno citia aj urazeni a myslia si, ze maju pravo posudzovat...ale podla mna je nevera vzdy o 2 ludoch a ani 1 z tych co si tu hubu otvara sa nezamysli nad tym, ci by on bol niecoho takeho schopny, keby mu manzelstvo neprinasalo uspokojenie a do zivota by mu vstupil iny clovek... ja netvrdim, ze to co robis je z mojho pohladu spravne, ale tiez som pochopila, ze sudit cloveka z druheho brehu rieky, len tak bez poznania jeho, aj okolnosti sa naozaj neda...tiez prajem krasny pozitivny den :)

damian

dievčatá robíte mi radosť výrokmi "kto nezažil,nepochopí".tiež si myslím,že tie premúdre mravnostné prednášky píšu takí ľudia čo život poznajú iba z filmov a kníh(no to im snád aj lichotím,žeby aj čítali?!)život prinesie všeličo dobré i zlé.Tamtí akože dobráci nám prajú len zlé veci a to nie je dobre hlavne pre nich.adinka,medicka prajem vám krásny dník.(no to som si zas rozhneval moralistov,že!)

medicka

adinka ten darcek je fakt dobry napad, urcite to vyzera velmi vzacne ale hlavne je, ze mu to bude pripominat teba, kedykolvek bude sediet za stolom.. a to je asi dost casto :) hekate tvoje prianie je take mile az sa to peklo zo zivota moze obratit proti tebe..SMILE... adina to presne vystihla, nesud, lebo si to nezazila a nevies ako by si sa ty zachovala v rovnakej situacii...