darček /kopy otázka od Leily/

Príspevok v téme: darček /kopy otázka od Leily/
adina

V téme " som chronicky neverny" mala takúto otázku Leila - odpoveď by pomohla aj mne, ale nikto sa neozval. Prosím o radu s nadhľadom, moralizovania bolo k tejto téme už dosť.
Kopírujem otázku od Leily:
"Pocuvaj, mam na teba prosbu! Teda otazku, na ktoru potrebujem odpoved: Moj milenec bude mat tento mesiac narodeniny. Mam dilemu, co mu kupit, chcem nieco, co bude moct mat pri sebe, resp.v byte, co mu bude pripominat mna, ale jeho manzelka na to nepride...porad mi...

adina

Kupila som ten kameň - je ťažítko do kancelárie - ametyst. Moderný dizajn v tvare pyramídy v strede s prirodzenou štruktúrou kameňa. /vravela som, že prívesok nie/
hekate a silva - nikto sa vás o "morálnu " podporu neprosil. Nesúď, keď nevieš o čo ide. Pred pár rokmi by ma napadali asi rovnaké myšlienky ako vám /potvrdilo sa "nikdy nevrav nikdy"/. Mimochodom som vydatá a mám 2deti.

hekate

kamen by si chlap sam podla svojho znamenia nekupil, pokial ma jeho manzelka iq 90 tak na to pride. prajem jej aby na to prisla a urobila ti peklo zo zivota rovnako ako svojmu drahemu:)

silva3

palica ma 2 konce, raz pride cas ked vam budu visiet deti na ceckoch a vas muzicek bude obrabat podobnu flandricku

adina

Ahoj Leila, rozmýšlam o kamienku podľa jeho znamenia. Na nete sa dá nájsť, aký kameň je vhodný pre aké znamenie /škorpión? môj je už strelec/Náhodou som zistila, že sa vyzná v horninách a mineráloch, mal to kedysi ako hobby. Uvidím, či zoženiem niečo pekné /nie v tvare romantického prívesku, asi to nebude ľahké /

leila

:o) som to nechtiac odoslala,ADINA si zlata, ze ti toto zorganizovala. No, mne nevyhovuje ani jeden napad. Nesedi v kancelarii. On pracuje vacsinou v terene, tak neviem. Skuste este nieco. Alebo nieco, co by mohol mat pri sebe, ale privesok na kluce, to nie...tak neviem. Pomaly sam mu to blizi, tak za pokus to este hadam stoji.

adina

Díky za rady. Jeho záujmy a hoby? Možno kedysi - teraz popri práci stíha len mňa a svoju rodinku. /Je vzorný otec, nikto by netipoval, že má milenku :)/ Má rád hudbu, ale to čo má rád, si kupuje sám. To by som musela natrafiť na niečo extra výnimočné - a riskovať, že to už domá má - do jeho bytu nechodievam.
Sii, skúsim snáď niečo pekné do kancelárie - díky za radu. Snáď niečo objavím.

sii

nejaky model auta, nejaky hodnotny, to by si teoreticky mohol aj sam kupit, ale neviem ci sa o to zaujima a ci by ho to potesilo. Mozes napisat ake ma zaujmy alebo hoby