Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potia sa mi ruky

Nobody123

Podla mňa je to skôr psychický problém.Môžeš si na ruky dať taký "deodorant stick" (neviem ako sa to povie po slovensky) a budeš ich mať krásne hladké a naozaj nemysli na to, uvidíš že to prejde.

kajka

Môžeš si vyhľadať FNsP Brat.,Ružinovská 6,Klinika hrudníkovej chirurgie-diagnóza HYPERHYDRÓZA.Máš tam všetko o tejto operácii,na druhý deň prepúšťajú,ak je všetko ok.Ja som o tom nechcela ani počuť,ale teraz sa teším s výsledkom s ňou.Má celkom iný život,pretrpela si toho dosť za 23r.Držím palce aj Tebe...

kajka

Mila Lucka, moja dcéra podstúpila v jeseni 2008 operáciu,mala taký istý problém od malička.Teraz už je v suchu.

lucka

ja mám podobný problém... ale mne sa neuveritelne potia ruky stále, normálne až z nich kvapká... ale chcem niečo prírodné, nepoznáte?

kitten

nieje pravda ze na 9 mesiacov mas pokoj s tym botoxom!!u kazdeho je to inak !!moze byt ze niekomu na 9 mesiacov niekomu pomoze na 5!!aj menej zalezi ako reaguje tvoje telo proti botoxu vsak je to jed!!

kitten

v lekarni kupis DRICLOR ten je proti poteniu na ruky nohy podpazusie stoji okolo 180 korun a mas po probleme lebo zabera na 99%percent!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potia sa mi ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk