kontaktné šošovky

Daniela121

ja viem,celkove vysetrenie resp.pravidelnu kontrolu na dioptriu mi neodmietne,ale ja som myslela tu kontrolu,ktoru by mala robit priebezne pri noseni cociek,napr.ci mi nejako neposkodzuju oko,ci ich mozem nosit aj dalej...atď. Teraz uz citim,ze potrebujem aj inu dioptriu a nechcem si ju naordinovat sama. Klaudikaa tebe robi doktorka aj kontrolu oci cez cocky,ked ich nemas od nej,ale z netu? Pri poslednej kontrole som jej povedala,ze uz cocky nosit nebudem,no ale samozrejme,ze som si ich objednala z netu.

klaudikaa

prve sosovky som si objenala u ocnej, kedze som k nej isla s tym ze chcem nosit k.sosovky.. a odvtedy si nove balenia kupujem vylucne cez net..jasne ze ta vyhresila lebo ona ma z toho prachy ked ti preda sosovky.. ale odmietnut vysetrenie ti v ziadnom pripade nemoze:!

Daniela121

izka a co hovoris doktorke,ze skadial mas sosovky?moja kamaratka chodi tej istej lekarke ako ja a ked bola na kontrole minuly tyzden,tak ju vyhresila a povedala jej,ze take prekontrolovanie stoji min. 33 eur.Tak mam obavy,urcite jej tolko penazi nedam.Ta tvoja lekarka je teda uplne v pohode...

Daniela121

takze sage ty si objednavas tiez z netu? tam su podstatne lacnejsie,tu na nete su tie moje za 22Eur a ona mi ich dava za 40Eur.Su to presne tie iste sosovky,tak ma ide porazit,ze musim platit u nej pomaly raz tolko a to mam este aj na kazdom oku inu dioptriu.Ako ti dopadla kontrola u ocnej?Ona ti oci prekontrolovala aj z hladiska nosenia sosoviek? (myslim to tak,ze ci skontrolovala,ci ich mozes aj dalej nosit,ci nenastali nejake zmeny,pre ktore by si ich uz nemohla nosit,alebo ci oku nejako neškodia...)No musim sa aj ja objednat,uz je to vyse roka,co som nebola na kontrolu a to uz citim,ze sa mi zhrosila dioptria.

izka

ja si tez objednavam sosovky z netu bo u ocnej su raz tak drahe a prave o to tej tvojej lekarke ide..takze kasli nan u..objednavaj si z netu a chod k inej doktorke..moja ma kontroluje a nema pravo sa starat ze odkial ja mam sosovky

sage

nemala by ta odmietnut na beznu kontrolu. a na tu mas narok, kedze mas zdravotne poistenie. ja chodim k opticke, naposledy som si pytala spravit len kontrolu s tym, ze si ju uhradim, tak mi nenauctovala nic. tento rok idem na kontrolu k ocnej, som objednana o tyzden, bude to kontrola po roku. uvidim ako dopadnem, ale mam na bezne preventivne a kontrolne vysetrenie narok.