S partnerom chodim uz pomali rok..

Príspevok v téme: S partnerom chodim uz pomali rok..
:((

asi to tu nepatri ale neviem kde to dat..chcem len vediet co si o tom myslite..s partnerom chodim uz pomali rok mame obaja 17 r...nedavno sa stala taka vec s mojimi rodicmi noo skor len s ocom ze mi zakazal sa snim stretavat ale po case som si to s nim vyriesila a to odvolal ..vzdy sme boli vecsinou len u nas doma bolo nam super.niesme z jedneho mesta.a odkedy sa to stalo sa uz u nas ani neukazal nechce ku nam prist ani keby neviem co.uz to trva dost dlho vzdy musim len ja chodit k nim aj kazdy den co pred tym sme sa vecsinou striedali.nepride za mnou aj ked som chora to radsej nebude so mnou tyzden aj viac ako ku nam prist co sme spolu skoro kazdy den. ja uz neviem mam taky pocit ze dava prednost svojej hrdosti ako mne. uz ma to strasne stve:(((..co si vy o tom myslite.. dakujem

mimusik

moj oco to tiez zakazal mojmu priatelovi ale potom ho to preslo, a priatel takisto nechcel chodit ku nam, no zatlacila som nanho ze sa chova ako pubertalne ego jak decko male a odvtedy uz aj pride.. tiez ma 17

CMu_Q

ja mam 2,5 rocny vztah a rypanie bolo skor zo strany mojej matky, ciastocne aj sestry (otec mi uz zomrel, mama ma priateela) a vies ako to je u nas? podobne! sice my sa vidime kazdy mesiac (studujeme na vs; ke/ba), ale aj tak, keby som bola chora, urcite by k nam moj priatel nedosiel, pretoze moja mama je hrozna! cez zimu sme sa drkotali vonku kedze bolo minus, takze sme ani neboli spolu dlho, ...inak on byva 11km odomna, a ja k nemu nechoodim,ked je doma, lebo keby som mala ist sama domov v noci tak by som sa baala nie len ja, ale aj on.

nubirka

mne sa toto presme stava casto oco mojho priatela ked je pod vplyvom alkoholu tak vkuse do mna rype ze ci chodim poza skolu a take ale som si zvykla uz to neriesim

:((

sposobil to moj oco ze zakazal mi sa s nim stretavat ale potom to odvolal moze v pohode chodit ku nam dalej ale kvoli tomu nechce... uz sme sa o tom spolu rozpravali sto krat a nic sa nezmenilo...

technécium

no čo asi spôsobilo ten problém, no jej foter, ja by som ho poslal dakde a urobil tak isto ako jej frajer-keď je taký je taký, čo už

leerka

tak ono je otazne, ze preco vtedy tvoj otec zakazal, aby ste sa stretavali....mozno ho to urazilo....a nema chut ho vidiet....