Silne bolesti

Príspevok v téme: Silne bolesti
janussssska

zeny prosim vas, co zabera na velmi bolestivu menstruaciu ? naozaj neznesitelne bolesti az tak ze prve dva dni som vzdy PN.... uzivala som HAK tabletky, robili mi zle od zaludka, teraz uzivam HAK naplaste, zacalo mi z nich tiez byvat zle... PROSIM PORADTE! ja som uz zufala ... potrebujem HAK vysadit ale bojim sa ze sa bolesti vratia.....

alena111

Irenocka moja mamina mala tie iste problemy pobehala vsetky vysetrenia a nic jej nezistily jej dokonca aj ten pupok mokva. doktori to potom zvalili na pankreas .

irenočka

prosim vas vie mi niekto poradiť mam bolesti v pupku a taha sa to až dolu ako keby ma niekto z vnutraťahal za pupok čo mam robiť?

kvietok13

klejra,
ved skus tie algifen kvapky... mne zabera len to..a ked som v praci dam si hned ako zacinam citit trosku bolest - cca 30kvapiek.. pripadne neskor este par a hned zaberu... vyskusaj...

klejra

nechcem ta sklamat, ale ja som pijavala ten caj z alchemilky, no nepomohol :( ja uz som tiez bezradna, potrebujem najst nejaky liek, ktory bude ucinny :) nepoznate nejaky? som schopna si ho aj z ameriky nechat objednat :)

janussssska

ivka - dakujem , a staci bez berry nektaru ci s? caj dostat v lekarni , to mi je jasne, a ten berry nektar kde? a ak je dolezitou sucastou, tak ho treba pit spolu s cajom alebo inokedy? ...nenaduva z toho caju ?

Ivka 1

Janusska staci ak si ho uvaris kazdy den
rano a vecer a zaberie. Chce to ale tiez
trosku casu , tak dva tyzdne az mesiac pravidelneho pitia dvakrat denne a potom staci len raz denne. Zabera velmi dobre aj na vytoky.

kvietok13

mne nezabera ziadny ibalgin.. jedine tie kvapky algifen.. to je uplne ulava po nich, a rychlo.. doteraz som ich kupovala aj bez receptu, ale zacali robit problemy.. ale hociktory doktor predpise.. staci povedat niekomu napr. mame al.kto ide k lekarovi..