Uz nechcem kucerave vlasy!

WHISPER

ja som tiez brčkava mam po pas vlasy, nežehlim,..mne sa páčia aj okoliu, chlapom...
kučerave vlasy su same o sebe učes...

a pokial niekto chce rovne vlasy stačí zajst do kadernictva a daju sa vyzehlit tak ze to vydrzi vraj rok ci kolko tou metodou,..
lebo zehlenim doma sa len spália-zničia, ..

nosim ich väčšinou v drdole, je hic, aj v robote by mi zavadzali a ked chcem zaujať stačí umyť, nechať volne vysusiť a isť von.. a všetke oči na mne.. :-D

treba sa vediet o take vlasy starať,..kedze su prirodzene suchsie tak ich vyzivovať, strava, pitny rezim, kondicioner je povinnosť, rovnako ako aj bezoplachova starostlivost ja mam glisskur a olejček z DM na končeky,..

Cica mica

Ahojte! Tento prispevok som nasla...velmi neskoro :D Aj ja mam kucerave vlasy, stale viac a viac. Aj ja som chcela mat vzdy rovne. Potom som zistila, ze s mojim vekom-cim som starsia, tym su kucery krajsie. A to mam iba 12 rokov. Treba si nozaj vazit to co mame. Ani neviete aky su kucery poklad. Nenicte si vlasy zehlickami a ani fenom. Ja si uz veeelmi dlho vlasy nefenujem a tie kucery ked schnu prirodzene, su nadherne.
Vam sa asi aj preto nepacia na hlave, lebo neviete aky uces s nimi mate nosit. Ja si iba zoberiem horne vlasy a zapnem si ich do maleho stipceka. Dufam ze viete ako to myslim:D
Aj kadernicky hovoria, ze muzom sa viac pacia kucerave baby/zeny. Je to pravda.
Aj ked by sme chceli rovne, ktore posobia viac uhladene. Pacia sa im zeny s kucerami.
Ked si vlasy budete dalej a neustale zehlit, budete ich mat ako slamu a kucery budu na prt. Uz budete mat na hlave iba taky chemlon. A to vobec nie je pekne.
Velmi dobre si to rozmyslite, co robite so svojimi vlasmi-korunkou krasy, a vazte si kucerave vlasy.

maňna

Ja som tiež kedysi veľmi chcela rovné vlasy a neviem čo.. To ešte keď som mala tak vo vekovom rozmedzí 13 - 16. Teraz, keď som už staršia, si uvedomujem, že skrátka mám také vlasy aké mám, strašne husté, niečo medzi kučeravými a vlnitými a už s nimi ani nič horibilné nenarobím. Kedysi som si po každom umytí (samozrejme, keď mi uschli) ich žehlila a som bola rada, že nie sú také objemné. Ale minule keď som si ich vyžehlila asi po polroku, som sa iba na seba pozrela, že mi to vôbec nepasuje a radšej ich budem mať všelijaké strapaté, hentaké onaké :D Každý mi hovorí, aké mám pekné vlasy a že by aj oni chceli také.. Ja si vždy iba pomyslím, že no, keby ste mali aj vy také, tak by ste na ne nadávali :) Ale už som si zvykla na ne, a možno raz budem vďačná, že mám také vlasy. :) Dosť často si pripadám strapatá, a veľa krát to normálne poviem pred ľuďmi, že bože zase som strapatá, ale vždy mi iba povedia, že to máš úplne super, lebo môžeš si to prehodiť hocijako, stále to bude vyzerať pekne :D nestotožňujem sa s tým názorom až tak, ale keď sa už páčia všetkým ostatným, tak to už nechám tak a naučila som sa s nimi žiť. :)

Veronika-Ver

POmocťé my čo mam robiť aby som mala rovne vlasy pri žehleny si ich len ničim nechcem sa vždy ostrihať lebo ja chcem mať ich velmy velke tak my pomocťé aky šampon alebo krem potrebujem aby som mala rovne vlasy

Claire Burn

Ahojte, mám hrozne husté, polodhé kučarevé vlasy, ktoré doslova nenávidím !!!
Každý sa mi smeje, aj keď nosím drdol alebo cop. Mám žehličku, s ktorou si ich vyrovnávam, no vlasy vydržia vyrovnané tak pol hodinu. Chodím sa podstrihavať, aby mi rýchlejšie rástli a modlím sa, aby po niakom roku som ich mala dlhé a nevyzerala by som ako lev.
ČO mám robiť aby som ich mala len vlnité ??? :/

Ivuss

Prosim Vas, mohli by ste mi poradit? mam taky problem, ze cast vlasov teda par chumacov vlasov mam s takymi malymi kucierkami a cast rovnych. Je to hrozne otravne, lebo cast mi stoji a cast nie. Zehlit sa mi to neda. Ostanu mi tak asi pol hodinu a potom su zase take. Ked mam rozpustnene tak mi stoja ako debilovi do strany. Som z toho zufala. Co mam robit??????

Monii

baby počujte, neviete, prečo mám vlasy akoby rozdelené na dve vrstvy? akože myslím to tak, že od ucha k druhému uchu .. dolná časť je peknučká kučeravá a tá vrchná je ako ošťatá slama, taká neforemná .. čo s tým? :P

natalia123

Ja si myslim, ze aj rovne vlasy su problemove, lebo su riedke, nedaju sa formovat, nedaju sa z nich robit ucesy a verte mi, ze kazde dievca s rovnymi vlasmi by chcelo mat aspon na chvilu kucerave. ja mam vlnite vlasy, ani nie rovne ani kucerave, a tiez som jednu dobu chcela mat rovne uplne a raz kucierky pekne :D Uz len preto, ze clovek chce zmenu, chce nieco ine, co nema. Skuste si vlasy nafarbit, prestrihat nejako zaujimavo...a na chvilku vas vlasy prestanu trapit. Ja som si teraz vlasy nafarbila na cierno mam ich dlhe, tak som sa uspokojila nejako :) Dokonca sa mi viac vyrovnali tym ze su dlhe a ked si ich vyfenujem su tiez rovnejsie. Ja nepouzivam gely a tuzidla, tie vlasy este viac zlvnuju. Pouzivam len pripravky na zjemnenie vlasov a lepsie rozcesavanie.