Uz nechcem kucerave vlasy!

daada

ahojte, ja mam tiez kucerave.nieco podobne ako johanny, ked si ich umyjem, tak sa mi pacia, aj myslim, ze sa mi hodia, ale ako to schne, tym ze mam dost huste, tak si uschnu ako chcu a potom je to neforemne a mam hlavu ako melon :( takze potom vezmem klasicky zehlicku a hotovo...ale uz som skusala aj pripravky rozne, lebo by som aspon obcaas chcela mat svoje pekne upravene kucierky, ale maarna snaha.aj kadernicky som sa uz pytala, ale im sa to povie, ono to proste nejde spravit

kimka

Lolka podla mna, mne kucerave veru napasuju. A ja mam este k tomu aj strasne huste vlasy, takze tiez ked si umyjem vlasy a potom mi uschnu, tak mam vybuch na hlave. A nakoniec je aj tak zehlicka ta, ktora to vzdy zachrani.

johanny

ja mam problem taky, ze vlasy po umyti mam pekne kucerave, to by sa dalo. ale na druhy den uz je to len taka neforemna helmna na hlave.. vyzehlim si ich a vydrzia mi tri dni "vo forme" aspon. s rovnymi je menej starosti. kolko len miniem pripravkov ked sa rano cesem, aby mi kazdy vlas neodstaval kdesi inde.

mia 90

mne sa aj pacia kucerave, ale ked ja mam zakazdym ine, ked idem spat s mokrou hlavou na druhy den aby som hodinu stala pred zrkadlom, takze jedine riesenie je u mna ist s uterakom spat, co nie je dost pohodlene, alebo nosit na hlave cely den ten uterak.ale teraz som si objednala serum z avonu na suche konceky dufam ze to dako pomôze...a este si myslim ze s rovnymi nie je tolko starosti, ved daju sa iba do gumky a hotovo alebo len tak rozpustene, a ofinu si tak isto nemôzem dovolit, lebo by som bola ako baranok kucerava:-D

nicol

kimka
presne je to tak aj umna..lenze pri zehleni sa mi strasne nicia tak uz fakt nevem co snimi...nekedy su vpohode aj kucerave ale srovnymi je to lepsie podla mna

kimka

ja viem, ze je to tak, mne vsetci hovoria preco si vlasy vyrovnavam, ze mam pekne kucerave vlasy ... ale mne sa na samej sebe pacia viac rovne.

kikina

a o par rokov by si ich chcela vymenit o5... to je vždy tak... každý chce niečo čo nemá, a keď to má, stráca to svoj pôvab