Uz nechcem kucerave vlasy!

ninka 255

ale kočky, viete koľko žien Vám závidí Vaše kučery? ja som tiež jedna z Vás, ale asi o trochu staršia. viem Vás pochopiť, keď som bola mladá tak som tiež robila všetko možné na vyrovnanie,ale nikdy to nebolo ono. vtedy neboli žiadne žehličky a pod. dnes som rada že mám takéto vlasy, umyjem nechám voľne uschnúť a som spokojná.

mia 90

ja som si žehlila viac ako rok v kuse, ale tak následky mi to zanechalo, a este som si davala melir potom blond farbu a nakoniec hnedu na to, tak to bola bomba na moje vlasy, od vtedy som skusala same sampony, ale nic nepomaha, prestala som žehliť, použivam hennu na vlasy, generu, teraz som si kupila alverde, tak uvidim co s tym spravi.a ten silikon to je na co dobre? na brcky ci na vyrovnanie?

kimka

No ja som nad tym dlhodobym vyzehlenim rozmyslala preto, lebo si vlastne musim kazdy druhy den po umyti zehlit vlasy.Uz som si na to zvykla, ale predsa by to bolo o starost menej, ked by som si vlasy umyla a boli by aspon 3 mesiace stale rovne. No ale ked spominas, ze to vlasy dost nici, tak teraz neviem. Ja si zehlim uz rok vkuse, ale zatial sa mi vobec moc neznicili. A veronika2 kolko ta to stalo?

veronika2

Mia to neviem ja som skusala uz vselilco a nic mi neopmohlo ale chcela by som si kupit ten silikon na tie vlasy bo ako sa to vola :)) ma s tym niekto skusenosti?

mia 90

a ake pripravky su najlepsie na kucerave vlasy? ja som si kupila tuzidlo na podporu brčiek ale nič moc to nie je.a s tym vyrovnanim to by som asi tiez neriskovala.

veronika2

Kimka to dlhodobe vyrovnanie by som neodporucala, nie je to az take drahe no ja som si to dala na 3 mesiace a strasne mi to znicilo vlasy uplne vysusilo...a nemozes mat farbene vlasy mala by si mat svoju prirodzenu farbu a aj ked mas farbene nie blond bo ja som mala blond melir a hrooza.

ja_ona

babyyy kucerave vlasy idu zase do mody mozete byt rady ze ich mate.... mne sa sice tiez moc nepacia kedze ich mam prirodzene ale zvykla som si zehlim si len ofinu a striham si ju zakdy tyzden o par milimetvor aby nebola moc znicena :) .....treba len najst v dogerii vhodne pripravky na vlasy ktore vam urobia krasne kuceri a budu sa pacit aj vam .... :) ten kto ma kucerave vlasi ich nikdy nebude mat zdrave :) oni su znicene uz len tym ze su kucerave :) drzim palceky seckym kucierkam