Predcasny koniec

kevo

skus si pozriet nejake sexshop stranky, su tam hociake gely spreje atd na znecitlivenie zaluda, alebo si daj kondom durex performa, alebo ako ti uz niekto napisal nechaj sa predtym spravit rukou alebo ustami a potom si to rozdajte...

samo

treba mat pravidelny sex a s kondomom najlepsie. ak este nemas vela skusenosti so sexom, tak vam nezostava nic ine, len trenovat trenovat a trenovat. Casom sa to upravi a vydrzis viac. Na mna mala moja priatelka trpezlivost takmer rok a teraz si vychutnavame perfektny sex. Takze do toho!

sunnysweetie33

prerusovana suloz,ked uz budes citit,ze sa citi vyvrcholenie,tak prestante..takto to cvicte viacejkrat..inak ked si das kondom,tak by to malo byt lepsie a ked DVA,tak ta to zevraj uplne znecitlivie..hmmm..

zuzicka

moj priatel ma tiez tento problem..tak vzdy,ked sa milujeme ho ja najprv spravim pusou,alebo rukou..a hned na to sa normalne milujeme..je to v pohode,potom vydrzi ovela dlhsie a sme spokojni obidvaja:)tak to skuste..vela stastia:)

lumi1

no tak to nie si jediný čo má taký problém, môj partner ho má tiež a dosť ma to trápi lebo neviem ako dlho sa dokážem uspokojiť s jeho výkonom. ja som dostala takú radu že treba vymeniť partnerov, tak ti želám veľa šťastia aby si spomalil alebo potom čakaj že tvoja partnerka zakročí

jala

ahoj. no neviem, kolko mas rokov, ale ak si prilis mlady, este asi nie si tolko trenovany. skus si predtym sam vyhonit a az budes s nou, vydrzis dlhsie. ale nech ta ona najskor urobi rukou a az na 2.krat chod do nej.. :-) drzim palceky