Čierne vlasy

Príspevok v téme: Čierne vlasy
laurikaa

Túžim lesklých čiernych vlasoch,ale trvacnu farbu ešte použiť nechcem, mate skusenosti so šampónom aleboinýcm prostriedkom ktorýmzískam peknú farbu? Tie šampóniky na 8 umytími nechytajú, Pelette shampoo čierny sa zase ževraj zle vymýva.Tak rozmýšlam nas Loreal Casting creme gloss, neviem sa však rozhodnúť či ebenová čierna alebo moodročierna. Zvláštne že tá ebenová vyzerá na krabičke ako hnedá.. Máte skúsenosti s touto farbou/prelivom?

tyrusqa

a nepozeraj na krabicku,ale na vzorkovnik,na krabicke na fotke to maju modelky nasvietene,preto to vyzera svetlejsie.a na vzorkovniku je to umely vlas..takze.....na kazdy vlas farba inak chyti.

tyrusqa

suhlasim s kristelou,ked nafarbis s hennou a nebudes spokojna??vies si predstavit cakat,kym ti vlasy odrastu,aby si mohla dat chem.farbu? je to strasne dlha doba.

tyrusqa

vies co ja neviem,krabicku som nevidela.ale urcite ti chyti do cierna,ved aj tmavohneda chyta do cierna..vacsina zien ma s tym problem prave ze do cierna chytaju aj hnede! takze sa nemusis obavat,ze to nebude cierne.

tina

mimi, nejde mi ten link co si sem dala, nehodis ho sem este raz? chcela by som si to pozriet o hene... ja mam tmave hnede vlasy, len su take matne a chcela by som viac lesku, ale nie trvacnu farbu..

Mimi323

www.lush.sk
Caca noir je čierny najtmavší odtieň. Na jedno použitie potrebuješ dve kocky, takže jedno balenie ti vystačí na 3 krá.

Mimi323

Laurika, ja by som ti poradila, aby si si nedavala chemiu na vlasy, lebo si ich zničíš. A s Lorealom už úplne, má hroznú vlasovú kozmetiku.
Ak si kupiš Hennu Lush, tak tá ti chytí dosť silno.

kristela

henna ti nespravi taku vyraznu farbu...na vyzivenie je dobra, ale farbi slabo...tiez som sa pokusala o ciernu...totalne o nicom...vlasu su z nej suchsie, odporucala by som ju skor na mastnejsi redsi vlas, ale pokial chces krajsiu a vyraznejsiu farbu...ee henna