Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť chodidla

Príspevok v téme: bolesť chodidla
triliann

Dobrý deň!
Už asi pol roka ma trápi bolesť chodidla na ľavej nohe - ide o bruško pod palcom. Na pohľad nie je vidno žiadne zmeny, ani keď som si chodilo prehmatala, nič som necítila. Chodidlo ma bolí iba pri chôdzi, keď naň našľapujem, alebo stojím. Zo začiatku nebola bolesť intenzívna, no postupne narastá.
Neviete, o čo by mohlo ísť a či je nutné navštíviť lekára?
Ďakujem!

triliann

Obuv počas dňa striedam, takže myslím, že tam problém nebude. Čo sa týka masáží, skúšala som si robiť iba také amatérske, ale nenastala žiadna zmena (ani pozitívna, ani negatívna). Skúsim reflexnú - vďaka za typ.

Alternativa

Moze to byt nejaky vyrastok, prip. spojenie so zapalom. Skus si vymenit obuv, v ktorej si vacsiu cast dna. Mne to pomohlo, bolest zmizla vdaka vymene domacich "papuc". Rob si hoci aj sama casto reflexnu masaz chodidiel. Info urcite najdes cez vyhladavac, nemalo by Ti to poskodit, ved budes citit reakciu. Ak to nepomoze, navstiv ortopeda.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť chodidla - Fórum - ZDRAVIE.sk