Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

CMu_Q

ja mam takisto krasnu plet, takisto som MALA krasne dlhe huste zdrave vlasy, aj nechty krasne vsetko, len tak antikoncepcia mi vsetko znicila a len tazko sa asi z toho dostanem :(

jalla

70% uspechu tvori strava,takze velaovocia,zeleniny,oriesky,semienka
ja mam krasne huste dlhe vlasy,na ktore som pravom hrda,tak isto mam aj pevne nechty a plet bez jedinej vyrazky a to mam menstruaciu a vzdy som predtym mala vyrazky a teraz je vseko super:))odporucam

Mimi323

V DM majú aj bezfarebnú hennu - volá sa to zábal na vlasy Henna. Tiež som si na začiatku dávala len balzam.

lulina21

cmu-q ale veď existuje aj bezfarebná hena,aj ja si na ňu už brúsim zuby,ale ešte musím počkať vraj 3 týždne,lebo pred týždňom som si farbila vlasy i keď len šampńom na 24 umití,ale radšej počkám..

CMu_Q

dakujem mimi, kebyze bola i bezfarebna hena, nieco ako "maska na vlasy" tak by som to skusila, ale farbit si rozhodne nechcem....

Mimi323

dlouhevlasy.cz
tu sú základné informácie o henne.
Nemusíš si dávať farebnú hennu, ale môžeš si dať aj bezfarebnú, ak nechceš farbiť vlasy, alebo si môžeš vybrať farbu, ktorá je podobná tej tvojej.

Mimi323

Ja som si tiež nikdy nefarbila vlasy, ale henna nefarbí ako obyčajná farba, len dodá vlasom farebný lesk. Ja mám po nej hustejšie a zdravšie vlasy. Henna pomáha aj pokožke hlavy, je proti lupinám a proti vypadávaniu.

A ešte používaj šampon, ktorý neobsahuje sodium laureth sulfate, lebo táto látka je dosť škodlivá, môže dráždiť pokožku a tak sa môžu aj cibulky vlasov oslabovať a vlasy vypadávať.