Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

bellissima

ja som si kupila sampon biopoint proti vypadavaniu vlasov a an rychlejsi rast tak uvidim za par mesiacov aky je =)ale pouzivam bio aj an farbene vlasy a vypada dobre..

vsevedka

ja mám skúsenosti len s Vichy a s Fitoval šampónom, bola som spokojná,Fitoval obsahuje bylinkovú bázu,Vichy zase aminexil, ktorý zvyšuje počet vlasov v rastovej fáze

CMu_Q

a neviete mi poradit aky sampon najlepsi,? taky aby bol zalozeny na prirodnej baze, ziadna chemia....

pozerala śom aj na stranku: -odkaz odstránený- kde su produkty "bio" cissto prirodne a su tam aj sampony.

Co odporucate?

vsevedka

sweet_lolitta,tak som sa v lek. pýtala na ten methionin,u nás ho plnia po pol grame do kapsuliek, po 20 kapsuliek do jedného téglika, ktorý by stál na voľno 5,40E=162,6 SK, ale na jednu kúru treba vybrať 60 kapsúl, teda by to stálo 5,4x3 =16,2E=488SK.Keď ho predpíše kožná, máš to takmer zadarmo, tak si skús dať predpísať, majú to len v lekárňach, kde aj sami pripravujú podľa predpisu liečivá.

zdenka

ahojte vsetci citala som si zopar vasich prispevkov pracujem v jednom z najvecsich skladov s liekmi je ich fakt dost niekedy si myslim ze ludia kupuju viac lieky ako potraviny a poviem vam ze je uz tolko tych pripravkov a aj tak nic z toho jedny stoja za nic a druhe su tak drahe ja mam riedke vlasy povypadavali mi zo stresu a velmi som spokojna s pripravkami revalid a ozaj ak si budete pytat nejaky liek v lekarni a lekarnicka na vas bude pozerat jak na debila tak jej povedzte ze ak ak dotycny vyrobok nepozna nech zavola a objedna ho z firmy s ktorej objednavaju viete im sa niekedy nechce tak sa majte

vsevedka

Dám ti na budúci týždeň vedieť.Ak by sa nedal náhodou u vás ten methionin zohnať, dobré skúsenosti mám so SILICOU (výr.Naturel,Švédsko)
Zloženie: kys.p-aminobenzoová, k.pantotenová,Niacín, biotín, vápnik, fosfor, kremík, železo,Aminokyseliny-L-lysín, L-methionin+praslička roľná a žihľava + morská riasa

sweet_lolitta

A este som si kupila teraz chlorellu a Hair Booster tabletky, len ten methionin tam nie je, cize to je posledny bod, ktory mozem pre vlasky urobit :D :D

sweet_lolitta

vsevedka, jeej, dakujem ti, spytaj sa prosim, ja som sla do jednej lekarne a vypytala si methionin a kukali na mna ako na blazna.... Nevolala som tam, lebo ako tu bolo pisane, tak oni ti sice zistia, ako vyzera ten vlas pod mikroskopom a korienok, ale nepovedia ti o tvojich cibulkach nic, len ti predpisu ich drahu kozmetiku...a to ja nepotrebujem. Mne sa uz konecne vlasy zacinaju pacit, a vypadne mi ich denne do 100 a menej, co je normalne, cize sa tesim.

vsevedka

pomoc, ťažko takto povedať, či všetky dorastú, ale poteším ťa, mne určite niečo dorástlo, spočiatku len také jemné, tenké, časom sa to pri správnej opatere spevnilo.Teraz mi padali po stresoch z autonehody a následnej operácii, ináč mám vlasy vcelku v pohode, nosím ich ale rozpustené(mám ich dlhé asi po plecia+ešte 15cm) a ani doma ich veľmi nesťahujem gumičkou.