Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

kikuus

ja patrim medzi tie ktorej HAK uplne zmenila kvalitu vlasov zacali mi strasne padat a co bolo ese horsie lamat sa a za ten rok uzivania sa skraili asi o 25 cm bez toho aby som strihala...bol to vazne des, mozem vam aj poslat fotku predtym, pocas uzivania a teraz...vlasy sa mi uz asi rok regeneruju a mozem povedat ze uz je to skoro za mnou takze nestracaje nadej chce to asi len trpezlivost

nanett

Takze na obnovu kvality vlasov...a nielen vlasob ale aj obocia,ktorebolo roky trhane a dokonca aj na hustotu mihalnic je dobre skusit pouzit ricinovy olej,,,podporuje rast vlasov a obnovuje aj ich hustotu...Uz som dnes pisala jednej holke aky zabal spravit na vlasy....rozohriat ricinovy olej a po pramienku naniest na vlasy,pozor nech je teply nie vrely.....potom zabalit na hodinu do igelitu....treba ale udrzovat teplotu tak striedanim uterakov alebo fenom....pred zmytim ale posypat praskovym samponom alebo detskym zasypom ide to tazko dole..a potom normalne samponom....Dufam ze pomoze

CMu_Q

Vishy som chcela skusit, len mi to pripada drahe a neviem ci by pomohlo..... ked kazdemu nieco ine pomaaaha :(( hmm

sweet_lolitta

no ja som si ich pripravky ani nechcela kupit, len zistit ci este budem moct mat huste vlasy. Odkial si vsevedka? Kde je ta ambulancia? Ja som z ba

iva.

ja mám zas také divné vlasy: keď si ich umyjem urobí sa mi zadu hrča a nie a nie rozčesať. skúsila som kondicionéry a nič. Keď si ich umyjem a zbadám ten chumáč až mi je zle. to sa pol hodinu rozčesávam. Mám ich strašne jemné aj sa my lámu. A padajú mi hrozne. Po umytí oplachujem žihlavovým čajom a nič nepomáha. No je pravda, že si ich farbím, lebo by som bola úplne šedivá ako mamina. Tá bola šedivá už v 3O-tke. Ale je zvláštne, že mi strašne rýchlo rastú. Korienky musím dofarbovať raz za mesiac, lebo mi vyrastú na päť cm. NO MÁME MY TRÁPENIE...

shanaz

ahojte..ja som mala ten isty problem...vyskusala som vela ale najlepsi pripravok proti vypadavaniu vlasov je sampon z nazvom DERCOS od Wichy je velmi dobry...zabranuje vypadavaniu vlasov a nove vlasy vam narastu dost rychlo...mam to odskusane a pouzivam ho uz od januara...moj manzel ho pozuiva tiez a je velmi spokojny..kupite ho v lekarni stoji do 10 eur..moze s apouzivat denne ..