Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PISOMNE MATURY!!!!!

shebik

vdaka sarulqa...som nasla jeden odkaz tiez na pokec ale iny nick (pokec.azet.sk) uz skorej ale aj tak vdaka...podla mojich vypoctov(som 1840 nie 1845) to mam asi cez 90%...akoze cozee??ja??...sila...
este by sa hodilo vediet vysledky z nj...to ani zdaleka nebude tak dobre...

Smajlikova91

mia 90..hm,tak je to za mnou,neucila som sa skoro nic...a vedela som :D na takych 80% mam asi aj slovinu,aj jazyk..mozno aj viac,neviem :D

shebik

tak takychto ludi zboznujem...je to tu napisane aspon 10 krat ale aj tak sa na to pytaju zas...skus najprv trochu citat;)

sarulqa

shebik, mam pre teba dobru spravu!:) jeden chalan ma zadania + vysledky u seba v albume. chod na pokec, nick je 7kubiq7 a tam si pozri jeho album:)

shebik

neviete nahodou niekto ci nie su hodene na net kluce k testom abo kludne aj cele testy?...som si podctivo zapisovala odpovede(aspon zo Sj) aby som mala co porovnat...je dost nefer ze vysledky su az tesne pred ustnymi...

podcicva2

No tak ked dostanes z pisomnej 5 proste ked neuspejes na počet percent kt. od teba vyzaduju tak na ustnych maturach musis odpovedat na najhorsiu 3. pretoze kebyze si odpovedal na 4 tak to by pre teba znamenalo september takze asik take nasledky to ma nic viac chapes?

mia 90

smajlikova,by si sa cudovala, ale dost vela ludi ten monitor nezvladli, neviem ci si v skole robite minulorocne testy ale su tam dost zaludne otazky, takze nebola by som si tym taka ista ze natipujes.
a este k tomu ak nespravis prakticke v aprili tak k ustnej ta pustia ale prakticke si dorobis v septembri,ale ak by si neurobil nieco teraz z monitoru a aj prakticke tak k ustym nepôjdes a robis opravaky ale to uz neviem kedy

Smajlikova91

jeminenku.ved tie pisomne kazdy natipujeme na viac ako 50% co stresujete...ja som sa este na ne ani nazacala ucit,a to su uz za necele 2 tyzdne.. :DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PISOMNE MATURY!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk