vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

dd

Marek,nas zeny bavi nieco ine, Vy mate zase svoje "uchylky" :). ani ja nechapem napr. preco moj manzel dokaze obcas presediet aj hodiny pri skladani, opravovani, nastavovani pc,natahovani kablov a kadecom inom, co mne pride zbytocne :).ale necham ho, ked ho to bavi..vzdy som radsej, ked sa doma vrta v pc, ako keby mal chodit ozierat sa do krcmy, alebo kade tade sa flakat.

_Marek

no ale vazne ja tie vase nakupy nechapem.teraz sice lenka tak nechodi ale ked sla stou kamoskou co ma malu viktoriu tak presedeli na kave a na nakupoch snad pol dna.ale to Lenka este nebola tusim tehotna a kamoska bola mozno v 4 mesiaci.neviem presne.ale mna ankupovanie nebavi.

dd

a este som zabudla, ze minisukne som predtym nenosila, min.rok som si jednu kupila, aj to len preto, ze to manzel chcel(aby som vyzerala ako zena, kedze vacsinou nosim hlavne rifle a sportove tricka)..a tricka s vystrihom az po kolena tiez nemam..

_Marek

dd myslim ze toto sedi aj na Lenku,tiez ma len otravuje vkuse...ale nevadi mi to.robi mi to dobre :D nie som uchyl nahodou alebo co?