vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

miska31

Aoj nika ja som tiež sama z dvoma detmi,a z byvalym som sa rozišla ked mal syn 6mesiacou ale už ked som bola pri nom tehotna tak to bolo zle len sme sa hadali a ked sa narodil tak to sme sa už nerozpravaly a bala som sa od neho odist lebo som si nevedela predstavit bit sama z dvoma detmi,ale som to urobila a bolo to to najlepšie riešenie,tiež som všetko tahala z materskej viem ake to je.A teraz možem povedat že mi je lepšie samej ako s nim.Držim palčeky

liberrta

nika111, ja som mala podobny problem a sama vychovavam syna, pretoze moja rodina je mimo mojho mesta, ale zvladam to uz 8 rokov v pohode, aj ked na zaciatku to nebolo lahke, no teraz som nezavisla, na nikoho sa nespolieham, iba na seba, co je velmi dobry pocit(teda aspon pre mna). nikdy som tento krok neolutovala. drzim palce a prajem vela sil

nika111

ma 30 rokov.... a to ze ma strach z otcovstva.... no on tuzil po babatku... a teraz neni cas sa bat.... a sedava hodiny za pc a tvrdi ze tam pracuje.... co je blbina.... a ja tu skacem okolo neho.... a este si spravil nic a proste pise dievcatam ako je slobodny a tak.... nic pekne pre mna za cele tehotenstvo neurobil.... nechaval ma casto samu... utekal za mamickou ... nepomahal mi v nicom.... naco mi je.... a to ze mi mala v ruchu stikuta tak to som pisala lebo sa bojim ze to je vdaka stresom co mam stale

zelenina

no je to fakt neprijemna situacia, ale teraz sa hlavne sustred na babatko. a kolko ma ten tvoj rokov, ze je taky nedozrety? mozno len ma strach z toho, co sa deje, nie je este na rodicovstvo pripraveny a po porode sa to zlepsi, ked sa bude venovat babatku..

kvietok13

Drzim ti palce... Urobila si dobre ze si ho vyhodila.. len neustup a nedovol mu vratit sa..aj ked to bude tazke, len by ta trapil.. nemas nejake kamosky, mamu co by ti boli oporou???

juja

drzim ti prsty, aby si to vydrzala,podla mna sa ti vrati,lebo ked porodis budes niekoho potrebovat to nie je len tak,sama na vsetko.Budes uzkostliva este viac ako si teraz.Ale urobila si spravne,mozno sa pouci,mozno nie...