Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

zofka

Ahojte,

my zeny si casto myslime, ze svet sa svet sa toci len okolo nas.Suhlasim s hovadom aj techneciom,ze sme strasne sebecke a muzov si nevazime.Ved zena,ktora je vydata a da si minisuknu a vystrih po kolena to robi preto,aby odtrhla ineho muza od rodiny.A potom obvinujeme muzov.Sme strasne sebecke zakerne.No fuuuj.A ty mile hovado nehnevaj sa na nas.

technécium

marek, hej asi mi ťažko rozumejú, ale nájdem nejakú kočku, čo mi bude rozumieť a bude paráda a možno som ju už našiel

kuzio

leeloo nieje iste ak clovek vyrasta s laskou v kompletnej rodine ze bude mat stastne manzelstvo. My sme vyrastali v takejto rodine a sestra sa vydala jej manzel bol z rozvedenej rodiny a po 8mich rokoch manzelstva si nasiel mladu milenku a podvadzal ju s nou 2 roky, ked bol opity sa jej priznal a okamzite sa rozviedla a co z toho ze vyrastala v laskyplnej rodine ked jej ten chumaj znicil zivot.

technécium

nie som slobodný, vieš vyšiel som si tak raz von, myslel som si, že sa budem flákať, ale dostal som veľmi dobrý nápad, veď ja si zájdem do...

jajka001

videli ste dnes zamenu manzeliek? ja som bola uplne hotova. ti cigani nemali chybu - v dobrom. a ten riaditel, no uplne hovado.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyhodila som muza pred porodom - Fórum - ZDRAVIE.sk