Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

_Marek

Ludia maju tolko predsudkov ze uz nevedia comu maju verit.
technecium:a ty myslis ze este ocom to je?neviem presne ako to myslis.
ja si myslim ze to nie je hlavne o pokore ale aj o vzajomnom respektovani,podobne hodnoty alebo ja neveim co presne myslis.nejaky adrenalin?hadky alebo tak?
ja sa s manzelkou teda nehadam snou takto veci neriesim.nebudem kricat po niekom kto mi je najblizsi.kricim v praci ked ma niekto nastve alebo nieco neurobi na cas ako chcem.

klaudie

Jasne Marek, ludia maju divne vnimanie tychto veci, hned si ludi zaskatulkuju, pritom nepripustaju moznost ze sa mozno na babatko tesia, aj ked nebolo uplne palnovane, ze sa lubia a beru sa preto lebo to chcu, jasne ze aj kvoli dietatu, nie preto ze musia.

_Marek

No ved ja som sa nechcel nijako dotknut nikoho.Len som chcel povedat ze aj ked sme mladi tak sme sa nemuseli brat.A aj keby manzelka najprv otehotnela tak by to len urychlilo nase konanie a rozhodnutie vziat sa.

klaudie

No na svoju obranu, ja som chodila 8 rokov s mojim terajsim manzelom (sme manzelmi len 4mesiace), uzasny chlap. Po 8. rokoch chodenia a partnerskeho spoluzitia som otehotnela a zobrali sme sa, chceli sme byt rodina aj kvoli babatku. Takze tiez sme sa nebrali preto ze sme museli, ale preto ze dlho sme o tom uz hovorili a dietatko nase konanie len urychlilo. To na margo tej tvojej poznamky Marek..

_Marek

No neviem ci je to uplne iste.Clovek sa od urciteho casu formuje sam a vytavar si vlasten hodnoty.Charakter ostava navzdy.Akazdym si je strojcom svojho stastia.Ja sa snazim aby sa Lenka nikdy necitila ako napriklad nika.Myslim ze ona urobila velmi dobre ked ho vykopla.Je to obycajny prizivnik.
ano mame dievcatko.Alexandru.Uz teraz chapem preco je kazdy uplne mimo ked sa mu narodi prvorodene dieta .Ja som sa skoro prepil do triezva :D dost som s kamosmi oslavoval.

leeloo

Myslim, ze je hlavne mat dobre zazemie. Ak rodicia vychovali deti z lasky a v kompletnej rodine tak je celkom iste, ze aj potomkovia budu mat tak isto stastne manzelstva...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyhodila som muza pred porodom - Fórum - ZDRAVIE.sk