Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3tyzdne nemam kramy

rada

white_gold1 a nie je priskoro aby si mala uz sex? Ked si bola chora a uzivala antibiotika, tak to bude asi tym. A dobre zvaz, ci taketo stresy chces zazivat stale. Mas este vela casu a si velmi mlada.

oli-oli

aj mne meska uz vyse troch tyzdnov, tiez som bola chora aj som pila...no neviem, hrozne ma bolia prsia, az ma to svrbi, uz tak 5 dni vkuse a vzdy vecer sa to zhorsi. uz ma nebavi chodit za doktorom. stale mi meskaju :( doktor mi povedal, ze sa to neda liecit, ze sem tam nemavam ovulaciu. neviete o tom nieco viac? mohla by som byt aj tehotna, ale tomu davam malu sancu. mam 20 a vsetky hormonalne vysetrenia, na ktorych som bola v oktobri, dopadli dobre. proste to nechapem. chuda tiez nie som. nemam zdravotne problemy, iba hrozne pomaly metabolizmus...

aduliena

Antibiotiká môžu byť príčinou toho, že ti mešká menzes. Neviem, koľko toho fernetu vypiješ, ale keĎ máš 16, snáď veľa nie...
Ak menzes nedostaneš, radšej navštív gynekológa, aby zistil príčinu. Alebo ti dá vyvolávačku a bude po probléme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.