Ahojte poradi nam niekto vo vztahu so sexualnym problemom???

Príspevok v téme: Ahojte poradi nam niekto vo vztahu so sexualnym problemom???
tomajdik

Ahojte...som s priatelkou 3 roky a velmi ma vycerpava jedna vec...Ona sex nevyhladava.nepotrebuje ho k zivotu....Takto je to takmer od zaciatku .Ked sexujeme su to len rychlovky,bez predohier....Proste pride mi to ako keby to chcela mat hned z krku...Skusal som vsetko..ale nic nepomohlo...Myslite ze by pomohla nejaka partnerska poradna....pripadne sexolog...ktory by jej predpisal nieco na vzrusenie..alebo co?

firi

no moj ked si si nasiel FRIGIDU tak tu uz tazko nieco rozpali! ked je taka od zaciatku,taka aj zostane. no ak sa stala takou casom, neni to milenec?...hm

marisska

ako som uz pisala v inej teme- mna sex vobec nelaka, mozem bez toho kludne byt. a v tvojom prispevku sa uplne vidim. nie si ty moj priatel? my sme tiez spolu skoro tri roky a na sex mam chut tak ked mam trosku vypite, take cervene vinko:o) ale inak tiez sa musim dost casto premahat,aby bol klud vo vztahu,lebo priatel by to robil aj tri krat do dna! orgazmus dosiahnem "len" klitorialny,aj to vacsinou ,ked sa robim len ja sama. takze zo sexu vela nemam.
u sexuologa som (sme)este nebola, a ani neviem,kde ho hladat.. ano sex patri k zivotu, ku vztahu a je to smutne, ze je to tak u mna, ako to je..trapi ma to,ale nemozem s tym nic robit.

katie29

Ahoj ejaa, som rada, ze nie som sama, kto ma tento problem. Aj ked nie je to nic prijemne. Kolko ste spolu? Byvate spolu? My spolu byvame, a tiez som zvazovala rozchod, vcera som mu povedala, ze je koniec. Tak sme sa rozpravali a potom sme sa milovali a bolo to ine, take lepsie, ale neviem ci nie len preto, ze sa zlakol, ze fakt ma stratil, uvidime co bude dalej. Ale je to dost zvlastne. Ejaa ak mas chut, tak si mozme popisat aj cez mail

leerka

ejaa, teda ja vam tych chlapov naozaj nezavidim, neivem co by som robila keby bol taky ten moj...ja sex vyzadujem niekolkokrat tyzdenne a cez vikendy niekedy aj cez den viackrat..ale on mi vyhovie

ejaa

leerka a katie29..ako ked si tu citam co pisete, tak mam dost..ja mam podobny pripad ako katie29..ani moj partner extra neprejavuje zaujem o sex..a spime spolu este menej ako raz za tyzden..velakrat som sa sama seba pytala,ze ci ho nepritahujem al.co..ze v com to je..ked sa ani nespravi semtam..a on ma dost vycerpavajucu pracu to je tiez pravda.ale kopukrat som aj uvazovala ci nema inu al. co..ja neviem bola som z toho dost zufala a som rada, ze nie som sama..uz aj s nim som sa rozpravala,ze ci ho nepritahujem abo co.a povedal,ze pritahujem tak ja fakt nevie kde je chyba..este sa budem chvilku snazit a potom sa nato vykaslem ak to nepojde..

leerka

lenze vtedy by mal robit prvy krok on,lebo to pradlo si si kupila kvoli nemu a preto aby si ho navnadila, vzrusila a aby sa na teba sam od seba vrhol....
a to je od zaciatku taky, ze sex nepotrebuje, jemu to staci 1xza tyzden? a co oralny sex....alebo neake experimentovanie, neake pomocky...