Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

samota-zoznamenie?????

technécium

baby, skúste tie sedenia, kde sa stretávajú ľudia rovnakého postihu, možno tam na niečo natrafíte a ak aj nie aspoň sa trošku potešíte, že kopec ľudí je na tom horšie ako vy

zuzana.

ahoj mimica! aj ja som na polov. inv. dôchodku. mám určité postihnutie. ja som ale slobodná a mám 36 rokov. A SOM SAMA. viem presne čo ťa trápi. aj mne veľmi chýba niekto blízky. Kým som bola mladšia, ani som si to tak neuvedomovala. Mala som brata ( ten sa ale oženil), kamarátky... Ale čím som staršia pociťujem samotu viac a viac. Jediná záchrana je práca ( aj keď mi občas lezie na nervy). Ale aspoň ty si poznala lásku, zamilovanosť, vieš aké to je mať po boku človeka, ktoréu na tebe záležalo. Aj keď ti to nevyšlo. Ja som toto nikdy nepoznala. A asi ani nespoznám. Každý mi hovorí, že dobre vyzerám, som milá a sympatická a predsa ma nastretol muž, čo by ma chcel. V malom meste nie je veľa možností, aj vekovo som neni najmladšia. Internet a inzerát ? Z počutia viem, že sa hlásia len takí čo ťa chcú využiť kvôli prachom, alebo nemajú kde bývať. A tak si občas večer poplačem, že prečo ja mám takýto osud a ako strašne by som chcela byť zdravá. A hlavne keď, ako dnes, som videla kamaráta so ženou, šťastných a vysmiatych ako sa prechádzajú po ulici. A závidím im ten krásny život a pýtam sa prečo ja mám celý život len trápenie. Prečo je osud taký nespravoslivý?

aduliena

Možností na zoznámenie je viac. Internet, inzerát, zoznamovacie agentúry... Neviem síce aké máš zdravotné problémy, ale to, že si na polovičnom inv. dôchodku ešte nemusí znamenať, že nemôžeš chodiť do spoločnosti a zoznamovať sa s ľuďmi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

samota-zoznamenie????? - Fórum - ZDRAVIE.sk