Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velke Zaluzie

Príspevok v téme: Velke Zaluzie
adka22

prosim , poradi mi niekto ,kto sa uz liecil v tejto liecebni ako to tam vyzera , kolko trva liecba a ci vam pomohla . Som zvedava nakolko tam mam ist .. mam 29 rokov trpim PP, aj obsedandno- kompulzivnou poruchou :
pocitam schody , umyvam si stale ruky ...vsade je spina !!!
ked to neurobim citim strasne napatie a uzkost, ze sa stane nieco zle a potom sa poskodzujem...

leerka

filipka ja som narazala na ot , ze tu niekot pisal, ze ked skoncia so sexom, tak kazdy ide spat inde, to sa mi zda divne----
fero...ani v najvacsej pocestnosti sa nemozes pritulit, sorry

filipka

Ja som so zivotom spokojna, normalne pracujem, mam vztah, venujem sa konickom. Mnohi si to hodia, to je pravda. Ale to si mozes aj ty a nemusis mat schizofreniu. Nikto nevidi buducnost, aby videl, ako skonci a mozno tvoj buduci zivot bude ovela neznesitelnejsi ako ten moj.

filipka

Mozno som divna ja, mozno ste divni vy. Kazdy sme iny, nie? 15 rokov zivota so schizofreniou by vas vyliecilo z tuzby po tuleni.

leerka

zdalo by sa mi divne, keby som sa po sexe zdvihla ja alebo partner a jeden z nas by odisiel od inej miestnosti spat...ved ide o tu vzajomnu blizkost... spat pri sebe, prituleni, aj ked to uz mi nepraktizujeme, lebo sa chceme vyspat, ale spime vzdy pri sebe, kazdy raz...a hlavne sa rano vedla neho zobudzat, objimat sa, pritulit sa....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velke Zaluzie - Fórum - ZDRAVIE.sk